“Все свідоме життя вона займається спортом та стежить за харчуванням”: Як Дженніфер Еністон вдається сміливо носить міні на шостому десятку

by Max

Дженніфер Еністон часто наводять як приклад жінки, яка дбає про себе, постійно доглядає за собою і підтримує форму всіма доступними методами. В результаті актриса сміливо носить міні на шостому десятку, і їй підкоряються будь-які фасони розміру XS, інформує KURAZH.

Втім, заздрити не варто. Декілька років тому зірка зізналася, що “зламала тіло” внаслідок десятиліть нестримного фітнесу, просунутої йоги, боксу та маси інших спортивних активностей, які практикувала не те що щодня, а, бувало, і кілька разів на день. Не кажучи про дієти.

Коли юна Джен прийшла на перший кастинг у проєкт «Друзі», вона була, можна сказати, зовсім іншою людиною, у житті якої фігурувала картопля фрі, майонез та молочні коктейлі. Почувши, що головну роль вона отримає, схуднувши на 10 кг (а краще більше), вона зробила перший крок на шляху, яким ітиме все життя. Майонез був викреслений з життя одразу разом з усіма іншими калорійними улюбленцями.

Як відомо, поки знімався легендарний серіал, Еністон мало не щодня приносила на майданчик свій фірмовий салат, що складався з листя латуку, курячої грудки, білків, нуту, бекону та оцтової заправки. На великі свята зверху вона могла покласти скибочку сиру пекорино з овечого молока.

Між сценами вона практикувала інтенсивні тренування, поки всі відпочивали, вона могла швидко переодягнутися та зробити фірмовий 15-хвилинний воркаут.

У результаті лежачи на підлозі зі зміщенням хребетного диска після ударного тренування напередодні, на той момент 50-річна Еністон зрозуміла, що ресурс не вічний, а організм не залізний.

Тоді вона вирішила зав’язати з високоінтенсивним фітнесом і перейти на ефективні, але більш щадні тренування. Так почалося її співробітництво з виробником інвентарю для домашніх занять, за допомогою яких можна тренуватися по 5-10 хвилин і досягати відчутних результатів.

Еністон так тепер і тренується, щоправда, чесно каже, що іноді може робити це неодноразово на день, а, наприклад, два або навіть три… Підхід “навіть якщо не хочеться — все одно треба” — як і раніше, її історія.

Що ж до раціону, акторка розкрила в недавньому інтерв’ю кілька принципів свого нинішнього харчування.

Свого часу вона, як і багато хто, практикувала інтервальне голодування, чесно заявляючи, що не снідає, а просто п’є каву та колаген. Однак тепер Джен зізнається, що знайшла спосіб включити сніданок у свій розклад, бо це таки дуже корисно.

У її меню постійно присутні яйця. Ті ж два улюблені поєднання для сніданку — авокадо, яйце пашот і крапля кокосової олії.

В решту часу вона їсть органічну курячу грудку, злегка обсмажений тунець, дуже багато овочів та сухого протеїну, який додається у все, у що тільки можна.

Вуглеводи протягом кількох десятиліть були під суворою забороною, проте зараз було знайдено спосіб ввести в меню і їх. Еністон зізналася, що завжди влаштовує собі читміл в один із вихідних днів на тижні і тоді ні в чому собі не відмовляє.

Її найулюбленіша кухня — мексиканська. Також вона небайдужа до італійської, тому насолоджується піцою, пастою, не забуваючи і про рідні американські чизбургери.

В інші дні знову яйця, зелень та куряча грудка. Свій салат із «Друзів» вона, до речі, модифікувала і зараз саме про нього каже, що готова їсти це поєднання щодня.

Тебе може зацікавити