“Втрачають свої смакові якості та користь”: Овочі та фрукти які не можна зберігати у холодильнику

by Max

Перебуваючи в холодильнику, деякі продукти втрачають свої смакові якості та користь. Названо овочі та фрукти, які варто зберігати в іншому місці, інформує KURAZH.

Помідори й фрукти з кісточкою і тонкою шкіркою

Під час зберігання в холодильнику помідори, сливи, персики та черешня змінюють структуру, вони стають борошнистими й неприємними, їхній аромат слабшає. Найкраще їх зберігати на полицях.

Авокадо

Цей екзотичний фрукт краще зберігати в темному сухому місці, так він краще дозріє і стане м’яким. Разом із ним можна покласти яблуко, щоб процес дозрівання йшов швидше.

Цибуля і часник

Цибуля і часник найдовше лежать у прохолодному, сухому і темному місці. Пакет має бути тканинним або паперовим, але не целофановим, бо рослинам потрібно дихати.

Крохмалисті овочі

Картоплю і солодкий батат також не варто відправляти в холодильник. Найкраще плоди почуватимуться в темряві й сухості без джерел світла. Також важливо стежити, щоб картопля не встигла прорости, бо тоді в ній заведуться небезпечні для здоров’я сполуки.

Диня

Диню зберігати в холодильнику можна. Але так вона стане менш соковитою. Перед подачею її варто трохи потримати в кімнатних умовах, щоб вона зігрілася і стала смачнішою.

Ананас

Ананаси, на відміну від багатьох інших фруктів та овочів, після зрізання не дозрівають, тож слід обирати найстигліший плід і їсти якнайшвидше. Зберігати його в холодильнику не варто.

Кукурудза

Кукурудзі холодильник не зашкодить, але займати качанами місце в холодильнику необов’язково, бо псується вона не швидко.

Гарбуз

Гарбуз також добре зберігається на полицях, тому що має товсту шкірку. Замість нього краще покласти кабачки, які стають непридатними швидше.

Тебе може зацікавити