Вупі Голдберг в мемуарах розповіла про життєві помилки та наркотики

by ira

Актриса Вупі Голдберг зізналася, що в 1980-х роках вживала наркотики. У своїх нових мемуарах “Шматочки: моя мама, мій брат і я” знаменитість розповіла про своє минуле і життєві помилки

Як інформує KURAZH, про це повідомляє The Sun.

Зірка згадує незграбний інцидент у готелі у своїх нових мемуарах “Шматочки і шматочки: моя мама, мій брат і я”. За словами Вупі, вона пристрастилася до згубної звички не без долі свого першого чоловіка і батька її дочки Алекс Елвіна Мартіна.

Після переїзду з Нью-Йорка до Каліфорнії, щоб продовжити акторську кар’єру, вона почала вживати кокаїн і героїн під час зіркових вечірок. Вупі вважала, що зможе впоратися з наркотиками, тому що вважала свою залежність безпечною. У той час у Голлівуді до героїну знаменитості ставилися спокійно.

У книжці акторка класифікувала себе як “дуже високофункціональну наркоманку”, яка в стані дурману з’являлася на знімальному майданчику близько року, поки не зрозуміла, що стає “недбалою” на роботі. Зірка кіно, згадуючи минуле, розповіла, як одного разу зупинилася в розкішному готелі на Мангеттені на свій день народження, там хтось дав їй унцію (приблизно 28 грам — ред.) кокаїну. Вупі сиділа на підлозі кімнати і нюхала наркотик на самоті. До неї в номер увійшла покоївка і з криком вибігла. Актриса подивилася в дзеркало і зрозуміла, що кокаїн покриває все її обличчя.

“Мені було б так ніяково. Якби моя мати знала, наскільки кокаїн тримав мене у своїх пазурах, вона б просто сказилася. Я досягла дна”, — зізналася вона.

Вупі сказала, що дозволила кокаїновій залежності керувати її життям, і вона взяла гору. Після прийому наркотичних речовин у неї почалися галюцинації. Але актриса “не хотіла вмирати”. Їй вдалося швидко відмовитися від вживання наркотиків, тоді як інші люди роками перебувають у стані залежності. Вона змінила коло друзів і почала відмовлятися від запрошень на вечірки. У процесі одужання вона набрала 20 фунтів, що вважає невеликою ціною, щоб знову стати на правильний шлях.

В автобіографічній книзі Вупі Голдберг “Шматочки: моя мама, мій брат і я”, яка вийде 7 травня 2024 року, можна буде дізнатися багато цікавих фактів про життя знаменитої актриси.

Тебе може зацікавити