Видають вік: 5 щоденних помилок, які ведуть до старіння рук

by Max

Ви можете навіть не помічати, як, здавалося б, абсолютно звичайні повсякденні дії серйозно шкодять здоров’ю і красі шкіри рук — однієї з найбільш вразливих зон тіла. У нашому матеріалі зібрали помилки, від яких краще відучити себе вже зараз, інформує KURAZH.

Відомо, що шкіра рук набагато тонша, ніж на обличчі й тілі, і практично позбавлена підшкірної клітковини, тому віковим змінам вона піддається набагато активніше. До того ж дуже часто ми просто забуваємо доглядати за руками або ігноруємо різні варіанти їхнього захисту.

Постійний контакт з водою і побутовою хімією без рукавичок

Одна з найпоширеніших помилок більшості жінок — це виконання домашніх робіт без спеціальних рукавичок. Засоби для чищення, порошки, засоби для миття посуду плюс частий контакт з водою — все це висушує шкіру, а отже, сприяє її витонченню і старінню.

Відсутність регулярного зволоження шкіри

Факт того, що шкіра, особливо в холодну пору року, втрачає багато вологи, відомий, мабуть, усім жінкам. Ризики підвищують сухе повітря в приміщеннях — в офісах і вдома, застосування засобів побутової хімії, переохолодження.

Єдиним способом вирішити проблему в домашніх умовах є постійне зволоження рук за допомогою крему. Візьміть за правило використовувати його після кожного миття рук, миття посуду, прибирання, перед виходом на вулицю, перед сном тощо.

Креми для рук можна розставити по всій квартирі, носити в сумочці, коли ви виходите з дому — це допоможе не забувати про корисну звичку.

Часте застосування антибактеріальних засобів без додаткового догляду

Безумовно, складно назвати помилкою використання антибактеріального мила, серветок або санітайзеру на постійній основі — скоріше, це ще один чинник, який міцно увійшов у наше життя і водночас негативно впливає на стан шкіри рук. Протистояти цьому впливу можна за допомогою зволожувального крему для рук.

Вихід на вулицю без рукавичок

Взимку руки піддаються ще одному стресу — переохолодженню. Багато людей стикаються з викликаними ним проблемами — сухістю, почервонінням, подразненням, огрубінням шкіри рук через вплив холоду. Врятувати від нього може тільки наявність теплих рукавиць або рукавичок, а також регулярний домашній догляд.

Ігнорування засобів з SPF

Найпоширеніша помилка незалежно від сезону — відсутність захисту від сонця. Руки набагато частіше, ніж обличчя, піддаються сонячній активності, оскільки постійно перебувають під прямими сонячними променями. Саме тому вони потребують особливого захисту під час тривалих прогулянок, поїздок у місто, у відпустці.

Ультрафіолет руйнує гіалуронову кислоту в нашій шкірі, що сприяє її висушуванню і появі зморшок. Убезпечити себе можна регулярним нанесенням кремів з SPF — причому не тільки на руки, а й на ділянки декольте та обличчя.

Тебе може зацікавити