Вийшов трейлер найдорожчого фільму в історії Netflix

by ira

Netflix представив новий блокбастер “Сірий чоловік”, який уже назвали копірайтом “бондіани”, однієї з найпопулярніших шпигунських франшиз Голлівуду. Особливість проєкту в його вартості — $200 млн. Така вартіставтоматично робить його найдорожчим в історії стримінгового сервісу, пише Daily Mail.

Фільм заснований на однойменному романі Марка Ґріні 2009 року та розповідає про оперативника ЦРУ Корта Джентрі, якого грає Раян Гослінг, відомого під кодовим ім’ям Сьєрра Шість, і його протистояння з колишнім союзником Ллойдом Гансеном. Роль останнього виконує Кріс Еванс. Герой Гослінга — колишній ув’язнений, звільнений ЦРУ із в’язниці в обмін на рабство в межах секретної програми.

Режисери Ентоні та Джо Руссо — дует авторів “Месників: Війна нескінченності” та “Фіналу” — розповідають, як головний агент Джентрі розкриває темну таємницю всередині агентства, тоді як за ним полюють його колишній колега та безліч міжнародних убивць.

Окрім сюжету, де вгадується чимало моментів із фільмів про Джеймса Бонда, у новій стрічці є ще “кілька трюків, які настільки ж захопливо екстравагантні, як і неправдоподібно дурні”. Сам блокбастер навіть висміює цю схожість, а головний герой жартує, що його звати Шість, тому що “агент 007 був викрадений”.

Фільм знімали в семи місцях по всьому світу, від Азербайджану до Хорватії та Франції. Він складається з дев’яти основних сцен, включаючи затяжну стрілянину на міській площі в Празі.

Тебе може зацікавити