Вийшов тизер першої в Україні екранізації коміксу

by ira

Вийшов перший тизер українського фільму “Максим Оса та золото Песиголовця”. Творці фільму зазначають, що він стане першою в Україні екранізацією коміксу. Картина, знята за мотивами однойменного коміксу Івана Баранька, являє собою трилер, щедро приправлений козацькими пригодами, детективними елементами та мотивами дарк фентезі.

Про це передає KURAZH з посиланням на УНІАН.

Події фільму розгортаються в 1636 році. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання. Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з п’яти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустим капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу. Тепер, щоб врятувати своє життя та встановити істину, Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем. 

Режисером фільму виступив Мирослав Латик, а головні ролі у стрічці виконали Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук та інші.

Тебе може зацікавити