Як манікюр впливає на психічне здоров’я: дослідження

by ira

Дослідники з Японії виявили, що одним із таких способів є відвідування салону манікюру та бесіда з майстром з манікюру. За результатами їх дослідження, манікюр позитивно впливає на психічний стан жінок, приносячи їм приплив позитивних емоцій та сил, а також сприяючи розслабленню та заспокоєнню, передає KURAZH.

Дослідження

У рамках дослідження, опублікованого у виданні Frontiers in Psychology, участь у якому взяли 500 японок різного віку та соціального статусу, вчені з’ясували, що відвідування салону краси має яскравий позитивний ефект. Жінки, оцінюючи свої емоції та стан за шкалою, відзначали приплив позитивних емоцій, почуття внутрішньої сили та спокою.

Результат чи сам процес?

Виявилося, що важливу роль відіграє не тільки результат манікюру у вигляді гарних нігтів, а й сам процес, а саме спілкування з майстром з манікюру. Важливо, щоб розмова була легкою і невимушеною, а не глибокою і відвертою. Саме такий формат спілкування допомагає жінкам зняти напругу, розслабитись та отримати позитивний заряд.

Манікюр як турбота про здоров’я

Такі результати дослідження дають нову перспективу розуміння впливу манікюру на психічне здоров’я. Тепер можна з упевненістю сказати, що відвідування салону манікюру не лише допомагає дбати про красу своїх нігтів, а й сприяє покращенню психічного стану.

Тебе може зацікавити