Як наносити рум’яна, щоб виглядати молодшою: новий бьюті-лайфхак із TikTok для жінок 40+

by Max

TikTok давно зарекомендував себе, як справжнє джерело б’юті-лайфхаків та трендів. Правда призначені вони найчастіше для зумерів, які й становлять переважну більшість користувачів мережі. Але час йде, TikTok розвивається, а його аудиторія збільшується: і мова не тільки про кількісні показники, а й про більший віковий розкид серед користувачів. І, звичайно, всім їм хочеться дивитися контент, розрахований саме на їхню вікову категорію. Попит, як відомо, породжує пропозицію, тому зараз на просторах мережі можна знайти чимало візажистів та просто блогерів 40+, які діляться лайфхаками за стилем та красою, які дозволять виглядати бездоганно у будь-якому віці. Одним із найпопулярніших блогерів, які створюють цю категорію контенту, стала Міа Хоксвелл — професійна візажистка, яка в минулому працювала з Памеллою Андерсон та Роуз Бірн. Один з її б’юті-лайфхаків заслуговує на особливу увагу: Міа придумала особливу техніку нанесення рум’ян для жінок 40+, яка зробить обличчя візуально свіжим і молодшим.

Насправді «придумала» — це занадто гучне слово. Якщо уважно подивитися на фотографії актрис старше 40 або навіть 50 років на червоних доріжках, стає зрозуміло: їхні візажисти чудово знають про цей лайфхак. Просто поділитися ним із мільйонами користувачів вирішила лише Міа Хоксвелл. Багато в чому цій «секретній» техніці своїми бездоганними образами на кінопреміях та великих вечірках завдячують Дженніфер Лопес, Дженніфер Еністон, Рейчел Вайс та іншим знаменитостям. А повторити її при цьому зовсім не важко.

Отже, перше, що потрібно зробити, – це ретельно зволожити шкіру. Будь-яка косметика, нанесена на суху шкіру, підкреслить усі зморшки та нерівності рельєфу, так що навіть технічно правильно виконаний макіяж не допоможе виглядати молодшою.

Після ретельного зволоження нанесіть тональну основу або точково замаскуйте недосконалості консилером – цей етап можна сміливо пропустити, якщо тон вашої шкіри і так рівний і ви не відчуваєте потреби додатково його вирівнювати. Тепер найважливіше – рум’яна. Забудьте про “техніку посмішки”, наносити продукт потрібно лише на повністю розслаблене обличчя. Використовуйте кремові рум’яна (їх легше буде розтушувати) і наносьте їх на верхню частину вилиць, ближче до зовнішнього куточка ока і трохи в зону на 2-3 сантиметри нижче очей. Тепер ретельно тушуйте короткими рухами і лише у напрямку скроні — це забезпечить бажаний ефект ліфтингу. Якщо вирішите додати контуринг або хайлайтер з делікатним сяйвом, їх також наносьте вище, ніж звикли і обов’язково ретельно тушуйте вгору. Ось і все: найпростіший освіжаючий ліфтинг-макіяж готовий.

Тебе може зацікавити