Як носити анімалістичний принт і не виглядати вульгарно

by Max

Хочеш урізноманітнити вбрання, але не витратити на них всі гроші і купу часу? Завдання не з легких, звичайно, але цілком здійсненне. Звернемося за допомогою до стилістів, які восени особливо часто радять впровадити в гардероб кілька речей з анімалістичним принтом.

«Хижі» обновки хороші тим, що роблять аутфіти більш ефективними та впізнаваними. Проте все не так райдужно: часто одяг із, наприклад, леопардовим малюнком старить і робить образ неактуальним. Щоб уникнути таких проблем, дотримуйся лише кількох нюансів!

Виділяється, але не надто

Проблема яскравого принта (особливо тваринниго) у тому, що з ним легко переборщити. Тому вибирай малюнок з ефектом вінтажу, трохи бляклий, і розбав його світлими відтінками.

Джинси з делікатними характерними цятками в комплекті з білою футболкою і бежевим тренчем виглядають зовсім не зухвало.

Більше деталей!

З леопардовим принтом потрібно бути обережнішим, тому приручаємо його поступово. Дружбу з хижаком можна безпечно розпочати з додавання кількох деталей у образ. Поєднуй повсякденні речі з сумкою чи шарфом — акцент на місці, переборщити не вийде.

Ідеальний фон

Ще один спосіб носити леопард ненав’язливо зробити його тлом для однотонного костюмного або трикотажного комплекту. Так він не забере на себе занадто багато уваги, а лише буде родзинкою в аутфіті. Відпочиньмо від звичайних футболок та лонгслівів — цього разу вигулюємо леопарда:)

Притягує погляди

Для вечірок по п’ятницях у нас теж дещо припасовано — яскрава спідниця з принтом. Стильний цікавий образ гарантовано! Тільки рекомендуємо підібрати до обновки нейтральний топ і верхній базовий одяг, наприклад чорного кольору — щоб нічого не відволікало від акцентної спідниці.

Монохром

Хочеш повністю переодягнутися в леопарда? Підтримуємо прагнення внутрішнього фешеніста! Але в такому разі вибираємо одяг в одному тоні, щоб не зібрати строкатий look, в якому загубишся і ти, і твій хижий принт.

Тебе може зацікавити