Як оцінити, наскільки твоє волосся слабке і тонке та підібрати правильний догляд

by Max

Багато жінок помилково вважають своє волосся тонким, ослабленим і позбавленим природного об’єму — і просто неправильно доглядають за ним. Цей елементарний тест допоможе оцінити густоту волосся і визначити, чи насправді все так погано.

Будемо чесні: рідко жінка задоволена станом свого волосся. Все зводиться до відомого стереотипу: якщо волосся кучеряве, його потрібно випрямити, а якщо пряме — завити. Те саме стосується і їх обсягу. Занадто густе волосся здається незручним для укладання — а гранично тонкими свої локони вважає кожна друга.

У першу чергу волосся здається недостатньо об’ємним і сильним через неправильно підібраний догляд. Перед тим, як купити шампунь для тонкого волосся або незмивання для ефекту ущільнення, краще оцінити, чи дійсно твоя шевелюра потребує подібних засобів — чи їй потрібно щось нейтральне.

Визначити реальну густоту свого волосся вкрай просто. Для цього потрібно зав’язати хвіст і обхопити сантиметровою стрічкою об’єм трохи нижче за гумку. А потім порівняти свій результат із середніми значеннями.

  • Якщо об’єм хвоста менше 5 сантиметрів в обхваті, у тебе дійсно тонке і негусте волосся. Можна використовувати весь арсенал засобів для їх ущільнення!
  • Хвіст з об’ємом 6-8 сантиметрів говорить про середню густину волосся. За бажання можна попрацювати над поліпшенням якості локонів, але без фанатизму: інакше волосся втратить об’єм і здаватиметься неживим
  • Хвостом з об’ємом більше 9 сантиметрів можуть похвалитися власниці по-справжньому густого волосся. Таким локонам не потрібний додатковий обсяг. Головне — продовжувати піклуватися про їхнє здоров’я та запобігати зайвому випадінню.

Тебе може зацікавити