Як прискорити коренеутворення рослин: натуральний стимулятор

by ira

Усім нам приємно спостерігати, як наші улюблені рослини ростуть і розвиваються. Проте іноді процес коренеутворення може займати багато часу або взагалі не вдається. Щоб допомогти рослинкам швидше укорінитися, існують спеціальні стимулятори кореневої системи, але якщо немає можливості чи бажання придбавати такі засоби, виручити може натуральний замінник, повідомляє KURAZH.

За допомогою невеликої кількості алое можна створити ефективний стимулятор коренеутворення, який є практично у кожного на підвіконні.

Процес його застосування досить простий.

Для початку вам знадобиться один лист алое. Роздрібніть листя у блендері або на тертці, а потім відіжміть сік, змішаний з гелем. Додайте 15 крапель отриманого соку алое віра на кожні 0,5 літра води, де раніше води було налите на 3 см від дна банки. Поставте живці у цю воду.

Таким чином, ви отримаєте найкращий натуральний стимулятор коренеутворення для живців, який допоможе рослинам швидше і з успіхом укорінитися. Використання простих інгредієнтів дозволяє зробити процес догляду за рослинами ще приємнішим та результативнішим.

Тебе може зацікавити