Як швидко відростити волосся: 5 перевірених способів

by Max

Напевно, тобі доводилося ридати перед дзеркалом після невдалої стрижки. Волосся, звичайно, відросте, але це ж скільки чекати доведеться! Поспішаємо на допомогу: ці 6 лайфхаків допоможуть прискорити ріст волосся!

1. Мезотерапія для волосся

Перше, що потрібно для прискорення росту волосся – розбудити сплячі волосяні цибулини. Зазвичай у людини в активній фазі знаходиться 30% волосяних цибулин, інші дрімають. Щоб активізувати їх, потрібно посилити кровообіг і «підгодувати» фолікули вітамінами та поживними речовинами. Зробити це найкраще за допомогою мезотерапії – ін’єкцій безпосередньо у підшкірні шари волосистої частини голови. Коктейль для введення лікар вибере виходячи з типу шкіри, волосся, їх густоти та структури. Традиційно в коктейль входять амінокислоти, мікроелементи, вітаміни та зволожуючі речовини. Процедуру слід проходити курсом, який зазвичай включає 5-8 повторів з інтервалом на тиждень. Зростання волосся прискориться приблизно в 1,5 рази: замість традиційного сантиметра на місяць локони «наженуть» майже 2.

2. Концентрати для росту волосся

Вони уповільнюють випадання волосся і паралельно стимулюють їх зростання. Концентрати бувають ампульними або можуть продаватися у великих флаконах, на їхню ефективність це не позначається. Дивись, щоб у складі був стемоксидин – ця речовина прискорює ріст волосся і зміцнює його коріння. Інший важливий інгредієнт – кераміди, екстракт хвоща, вітанол та протеїни. Мінімальний курс застосування – місяць. Для того, щоб ефект був справді чудовим, дуже бажано, щоб засіб підбирав професіонал — трихолог чи косметолог.

3. Лазерний гребінець

Принцип дії цього пристрою ґрунтується на стимуляції фолікулів енергією лазерних променів, які здатні посилити мікроциркуляцію крові до шкіри голови. Лазерна енергія, що випромінюється гребінцем, вважається абсолютно нешкідливою для людини, оскільки має низьку інтенсивність і впливає лише точково на ті ділянки, до яких торкається гребінець. Використовувати її рекомендується максимум тричі на тиждень по 20 хвилин. Розчісувати волосся треба «проти зростання», затримуючись на кожній ділянці на кілька хвилин.

4. Дарсонваль для волосся

Відмінний спосіб зміцнити коріння волосся і змусити їх рости швидше – мікроструми дарсонваля. Імпульси слабкого струму високої напруги та частоти покращують мікроциркуляцію лімфи та крові, надають антисептичну дію та прискорюють ріст волосся. Процедура дарсонвалізації волосся зазвичай триває 8-12 хвилин, проводити її можна щодня, а ефект проявляється через 15-20 сеансів. По суті, це масаж шкіри голови, тільки не забудьте зняти всі металеві шпильки, це все-таки струм!

5. Вітаміни

Волосся росте повільніше, якщо в організмі не вистачає вітамінів Е, D, С, В2, В5, В6, К, інозиту, біотину, фолієвої кислоти, рутину. Для зростання нашої шевелюрі потрібна достатня кількість мікроелементів: кальцій, залізо, цинк, фосфор, хром, селен, мідь, калій, йод. На ринку маса вітамінних комплексів із подібним складом, і кожна зможе вибрати оптимальний варіант. А ще спробуй додати масляний розчин вітамінів А або Е, який можна купити в аптеці, у свою маску для волосся: ефект буде ще очевиднішим!

Тебе може зацікавити