Як відрізнити якісні парфуми від підробки: поради

by Max

Подарувати дівчині справжні парфуми може не кожен — коштують дорого. Однак навіть сплативши за крихітний флакончик велику суму, людина ризикує отримати підробку. Але тепер її можна розпізнати буквально за секунди, інформує KURAZH.

Підробляти елітний парфум навчилися — і упаковку, і флакон. Тому з першого погляду складно відрізнити контрафакт від оригіналу. Але є спосіб — про нього розповіли експерти. Ніякі спеціальні навички та інструменти для застосування способу на практиці не будуть потрібні.

Потрібно тільки в магазині взяти пляшечку з духами в руки і гарненько струсити. Якщо парфум якісний, в його складі багато ефірних олій, які при трясці «випускають» бульбашки. Крім того, бульбашок повинно бути багато і триматися вони повинні довго — і це означає, що аромат не підробка.

Якщо такий варварський метод перевірки не подобається, огляньте упаковку і саму пляшечку з парфумом.

Почніть перевірку з целофану, в який загорнута коробочка, — бренди ніколи не заклеюють пакет, а фіксують за допомогою нагріву. Зверху чи знизу кріплять круглий або прямокутний штамп.

Наступний етап — необхідно звірити серійний номер на дні флакона з кодом на коробці. Номер може включати цифри і букви, але повинен бути однаковий і на флаконі, і на упаковці, якщо духи справжні.

Якщо не хочеться розкривати коробочку, потрясіть її. Оригінальний парфум всередині тари завжди лежить на підкладці — для захисту від пошкодження. А коли духи бовтаються в упаковці — перед вами підробка.

Крім того, не полінуйтеся перевірити цифри: термін придатності і дату виготовлення. Наприклад, аромати Шанель зберігаються 3-5 років, але в закритому вигляді, а в розкритому — не більше 6-12 місяців. І про це оригінальний виробник попередить. А ось підроблена продукція, зазвичай, такої інформації не містить.

Тебе може зацікавити