Як відзначити Новий рік з дітьми: поради батькам

by Max

Новий рік – подія, яку потрібно святкувати з рідними, саме тому важливо продумати програму заздалегідь, щоб ні вам, ні вашим дітям не було нудно. Як круто провести Новий рік з сім’єю і які розваги вибрати розповідає KURAZH із посиланням на матеріал УНІАН.

Як відзначити Новий рік з однорічною дитиною або трохи старше

Мамам і татам, які хочуть весело відзначити Новий рік з дитиною 2 років або трохи менше\більше, радимо подбати про атмосферу свята заздалегідь. Нарядите ялинку разом з малюком, намалюйте вітальні листівки, напишіть лист Діду Морозу. Діти в такому віці вже цікавляться святом – для них новорічна ніч сповнена чарівництва, тому активно залучайте малюків до участі в створенні магії.

Також ви можете запросити в гості друзів, у яких є діти такого ж віку, як ваше чадо. В такому випадку їм буде не нудно разом – хлопчики і дівчатка знайдуть, чим себе зайняти, і зможуть спілкуватися один з одним, поки дорослі будуть зайняті. Не зайвою виявиться і прогулянка на свіжому повітрі, але краще вирушати на неї ввечері – вночі дитина може втомитися і почати вередувати.

Батькам немовляти варто утриматися від галасливого відзначення Нового року. До року малюк дуже сильно потребує вашої уваги, а також нездатний зрозуміти атмосферу свята, тому краще перенести гучну вечірку на наступний рік. До того ж, петарди, феєрверки, музика і веселі компанії можуть налякати малюка і нічого, крім сліз і безсонної ночі ви не отримаєте.

Як провести Новий рік з дітьми 4-5 років

Малюки старшого віку активно беруть участь у святкуванні Нового року і вже цілком можуть допомогти дорослим зустріти це свято весело. Ідеальним варіантом буде організувати дитячий стіл, облаштувати тематичну фотозону, запропонувати дітям своїми руками змайструвати новорічні вироби і прості прикраси. Також варто вибрати кілька захоплюючих новорічних фільмів або мультиків, щоб і батькам, і дітям було цікаво їх дивитися. 

Укладати спати насильно дитину в такому віці не варто – швидше за все, вона буде проти подібного ставлення і почне плакати. Дозвольте маленькій людині самостійно вирішити, коли вона втомлюється і хоче вирушати в ліжко – нехай Новий рік стане для малюка етапом особистого дорослішання.

Тебе може зацікавити