Як виглядати молодше: простий макіяж-трюк

by Max

Як повернути обличчю свіжість юності, коли вам вже за 30? Виглядати на 10 років молодше вам допоможе найпростіший макіяж-трюк. Розповідаємо, в чому його суть!

Якщо у свої 30 + ви вперше задумалися про «уколи краси», щоб позбутися від тьмяного кольору обличчя і повернути йому свіжість молодості, то пропонуємо не поспішати. По-перше, ці проблеми запросто зможе вирішити хороший догляд, а по-друге, грамотний макіяж, з яким вам не дадуть і 25, повідомляє KURAZH із посиланням на Ukr.Media.

Для початку рекомендуємо взяти на замітку найпростішу макіяж-фішку. Ніякої складної корекції вам не буде потрібно: досить буде висвітлити правильні зони на обличчі, що миттєво його підтягне. Готові спробувати? Тоді підготуйте все необхідне — консилер і бьютіблендер — і починайте творити!

Забудьте, як ви раніше маскували темні кола під очима. Давайте вгадаємо: ви напевно малювали консилером щільний трикутник прямо під нижньою повікою, а потім добре його розтушовували. Однак після 30 років така техніка буде тільки підкреслювати дрібні зморшки.

KURAZH.org/wp-content/uploads/2023/01/449603_1-1.webp" alt="" class="wp-image-5953"/>

Прийшов час освоїти бьютіхак з омолоджуючим ефектом, який використовують у своїй роботі професійні візажисти. Візьміть консилер з легкою текстурою і нанесіть його тільки по 4 лініях: у внутрішні куточки ока, уздовж зовнішніх (уявіть, ніби малюєте довгу і жирну стрілку), а також над і під яблучками щік.

Тепер залишається тільки взяти б’ютіблендер і ретельно вбити засіб у шкіру. Ефект ви помітите відразу ж: погляд стане яснішим, обличчя освіжиться і підтягнеться!

Тебе може зацікавити