Зазвичай тренди стосуються нейл-дизайнів та відтінків лаку, проте експерти вважають, що цього року спостерігається тенденція і на вибір певної форми нігтів. Скво-овал це щось середнє між елегантністю і практичністю, а зробити таку форму можна практично на будь-якій довжині.
Зазвичай ми розповідаємо про те, як повторити трендовий нейл-арт в домашніх умовах, на яку текстуру лаку звернути увагу або розмірковуємо про нюанси використання втирки, сухоцвітів, фольги та іншого манікюрного декору. Про форму нігтів у питанні модних тенденцій йдеться рідко, адже насамперед цей нюанс залежить від особистих уподобань кожної з нас. Можливо, ти не любиш відрощувати нігті або, навпаки, ходиш виключно з довгим манікюром. Можливо, ти впевнена, що з твоїми руками гармоніюють лише квадратні нігті — або ж, навпаки, уникаєш чітких граней. Проте цього сезону нейл-експерти рекомендують звернути увагу на скво-овал — удосконалену форму нігтів, яка претендує стати популярнішою за решту.
Скво-овал – це скорочена назва двох форм нігтів англійською мовою: “square” – це “квадрат”, а “oval” перекладається буквально. Така закруглена форма прийшла на зміну стандартним овальним нігтям.
Наразі саме овальна форма найчастіше зустрічається на фото нейл-інфлюєнсерів. Але ситуація поступово змінюється, і на зміну м’яким граням приходять більш незграбні, але все-таки стримані форми.
На думку фахівців, на скво-овал як новий нейл-тренд варто звернути увагу як мінімум тому, щоб зробити модну форму нігтів набагато простіше, ніж повторити складний нейл-арт з художніми візерунками. До того ж скво-овал – це чудовий проміжний варіант форми на випадок, якщо ти намагаєшся відростити нігті, адже він наближений до натуральної форми нігтів.
«Заокруглені кути скво-овалу надають манікюру більш природного вигляду», — каже нейл-стиліст Ханна Мазз. “Скво-овал повторює натуральні вигини і підходить навіть для пошкоджених нігтів або нігтів з неправильною формою – якщо не прагнути відростити занадто велику довжину”.
Загалом, скво-овал підходить і для довгих, і для коротких нігтів. Звичайно, в більшості випадків така форма прикрашає саме короткий манікюр, адже квадрат із овальними кутами це ще й дуже практично. На довгих нігтях скво-овал наче перетікає у класичний квадрат. Але якщо в тебе досить міцні нігті і ти не скаржишся на ламкість і ефект, як наче нігті «клюють вниз», проблем з оформленням скво-овалу виникнути не повинно.
Універсальний скво-овал: як зробити таку форму самостійно
Незалежно від того, чи робиш ти манікюр у салоні або хочеш знайти нову форму нігтів у домашніх умовах, для оформлення грамотного скво-овалу не варто забувати про декілька правил:
- Вільний край нігтя повинен залишатися максимально прямокутним, а кути повинні вийти лише трохи закругленими. У процесі підпилювання легко захопитися, тому не забувай, що скво-овал не потребує тривалого шліфування, в ході якого він може легко перетворитися на звичайний овал.
- Починати оформлення скво-овалу краще з верхньої точки, тобто підпилюючи край, паралельно основі нігтьового ложа. Тільки коли верхня лінія нігтя стане прямою, варто перейти на кути і зробити їх трохи м’якшими. Якщо почати підпилювання з кутів, великі шанси перетворити форму не просто на овал, а навіть на нігті-пуанти.
- Для оформлення скво-овалу найкраще підходять пилки не вище 240 грит. Такий інструмент дозволить м’яко обробити нігтьову пластину та мінімально закруглити її краї.