Які кольори краще носити, якщо у тебе блакитні очі: поради стилістів

by Max

Кажуть, що очі дзеркало душі. То чому б не зробити акцент на красі своїй?

Загалом на планеті близько 7-8% блакитнооких людей. “Ці очі такі загадкові – їх відтінок може змінитися миттєво”, – говорить візажистка Еймі Карр. Ось які кольори вона та інші експерти радять носити всім власницям блакитних очей.

Кольори дорогоцінного каміння

Ці насичені кольори нагадують про дорогоцінні камені — рубіни, сапфіри і смарагди. На думку стилістки та бізнес-стратега модних брендів Ніни Варгас, такі відтінки створюють ідеальний контраст, що підкреслює яскравість блакитних очей.

Синій

Можливо, це очевидний вибір, проте експерти не можуть не згадати, що синього багато не буває. «Він природно посилює колір блакитних очей», — каже Карр. Стилістка Елізабет Косич нагадує, що існує безліч відтінків синього, серед яких завжди можна вибрати той, який підійде саме тобі: наприклад, глибокий синій колір асоціюється чесністю та щирістю, а м’якіші відтінки – наприклад, кольори неба чи океану – допомагають пом’якшити образ.

Апельсиновий

Помаранчевий у кольоровому колі Іттена знаходиться навпроти блакитного, що робить ці кольори комплементарними, тобто такими, що створюють ідеальний контраст. Помаранчевий здається тобі надто яскравим, і ти не готова експериментувати з гардеробом? Косич пропонує почати з малого – наприклад, з шовкової хустки або сережок такого сонячного кольору. Інший спосіб додати помаранчевий до свого «репертуару» — купити апельсинову піжаму, яку можна носити вдома — можливо, дуже скоро ти зрозумієш, що почуваєшся в помаранчевих речах дуже комфортно.

Теплі нейтральні кольори

Карр радить звернути увагу на світло-коричневий, бежевий та кремовий: ці кольори, на її думку, дозволяють зробити блакитний колір очей домінуючим та створити ніжний та витончений контраст.

Пастельні тони

Як пояснює Ніна, у лавандового, світло-рожевого та інших пастельних відтінків є два великі плюси. По-перше, вони ідеальні для літа, по-друге, речі в такій кольоровій гамі освіжають і допомагають створити м’який та жіночний образ. А Косич додає, що слід вибирати відтінки, які підходять до твого підтону шкіри — тоді створити стильний образ не важко.

Тебе може зацікавити