Який одяг вибирати, щоб водій тебе помітив

by ira

В умовах економії електроенергії по всій Україні та режиму світломаскування освітленість доріг та вулиць помітно знизилася. Це веде до підвищеної небезпеки як для водіїв, так і пішоходів, оскільки видимість помітно погіршується. У таких випадках на допомогу приходить одяг, який робить людину набагато помітнішою на вулиці.

Який одяг потрібно вибирати, щоб бути помітним для водіїв. Про це пишуть Факти, передає KURAZH.

Насамперед потрібно зрозуміти, який одяг не варто використовувати. Логічно, що це речі темних тонів – наприклад, чорні. За інформацією Патрульної поліції, у цьому випадку водій бачить людину на відстані до 18 метрів, що критично мало для маневру чи екстреного гальмування.

На другому місці – одяг червоних тонів. Її водій побачить на відстані 24 метри. Третє місце за жовтими речами, хоч і відстань 37 метрів недостатньо для відносної безпеки на дорозі.

Рекомендується вибирати білий одяг, якщо такий є у гардеробі – його видно в темну пору на відстані до 55 м.

Рекордсменом є річ зі світловідбивальним елементом, його ще називають рефлективним. З його допомогою можна зробити себе видимим на відстані до 130 м. Недарма такі елементи можна знайти на робочій формі комунальних та дорожніх служб у більшості країн світу, зокрема й в Україні.

Пішохід

Тебе може зацікавити