З якими кольорами носити сірий: 5 найстильніших поєднань

by Max

Сірий завжди був одним із улюблених базових кольорів модниць, проте цього сезону став справжнім трендом. Героїні стрітстайлу довели, що сірий зовсім не обов’язково нудний, і дуже ефектно виглядає навіть у монохромних образах. Втім, вміння поєднувати його з іншими кольорами ніколи не буде зайвим. Нижче зібрали 5 найстильніших комбінацій, які варто приміряти.

Білий

Не незвичайне, але дуже стильне поєднання. З білим можна поєднувати буквально будь-які відтінки сірого: від дуже світлого сталевого до насиченого графітового. В останньому випадку таке поєднання може стати альтернативою звичної комбінації білого з чорним. Глибокий сірий відтінок може похвалитися не меншою універсальністю, ніж чорний, проте виглядати таке комбо буде все ж таки цікавіше.

Бежевий

Два популярні базові відтінки відмінно виглядають разом. Причому поєднувати їх можна абсолютно в будь-яких пропорціях: кожен із них легко впорається з роллю як основного кольору в образі, так і колірного акценту. Важливо, щоб відтінки мали одну «температуру»: наприклад, м’який сірий з коричневим підтоном можна поєднувати з теплим бежем, а графітовий холодний — тільки з холодним.

Чорний

Ще одне тимчасове комбо – чорний + сірий. Останній, до речі, може бути абсолютно будь-якого відтінку. З чорним він у будь-якому разі виглядатиме благородно і «дорого». Втім, темно-сірий губиться на тлі чорного, якщо використовувати його як невелику деталь, так що ці кольори краще поєднувати в образі в рівних пропорціях.

Червоний

Безумовно, головний колір цього сезону – червоний. Якщо вбиратися в нього з ніг до голови ви не готові, варто розбавити яскравий базовий відтінок. Сірий із цим завданням впорається на ура. Втім, якщо ви склали сірий тотал-лук, червоний зможе стати відмінним колірним акцентом: достатньо буде додати його як сумку або шарф.

Блакитний

Ще один колір, з яким сірий завжди виглядає ефектно, – це блакитний. Тут ви також можете всіляко експериментувати з відтінками. Вони можуть бути схожі одного на одного (наприклад, якщо скласти комбо із класичного сірого та сіро-блакитного) або складати ефектний контраст (глибокий сірий + небесно-блакитний). Така комбінація кольорів додасть в образ родзинку, при цьому зберігши його універсальність.

Тебе може зацікавити