За кадром “Барбі”: ексклюзивне відео зі зйомок фільму

by ira

На відео показали кадри з заднього плану під час зйомок сцени, де кінозірка виконує пісню “I’m Just Ken”, яка пролунала у відомому фільмі Грети Гервіг, повідомляє KURAZH.

Atlantic Records, звукозаписний лейбл, опублікував відеоролик на своєму YouTube-каналі, в якому розкривається процес створення однієї з найуспішніших пісень саундтреку до фільму “Барбі”.

У відео можна спостерігати, як проходили зйомки на майданчику, коли Раян Ґослінґ, виконуючи роль Кена, співає композицію “I’m Just Ken”. Також представлені знімки з музичної студії, де записувалася пісня.

Цікаво відзначити, що спочатку Гослінґ не був задіяний в виконанні цієї пісні. Початково планувалося знайти професійного виконавця, але головний актор сам вирішив взяти участь і співати баладу. Він згадав, що раніше був членом Клубу Мікі Мауса.

Результат виконання Раяном пісні виявився настільки вражаючим, що перевершив усі очікування режисера фільму, який був випущений у 2023 році.

Пісня “I’m Just Ken”, написана Ендрю Вяттом та Марком Ронсоном, набрала 75 мільйонів переглядів по всьому світу. Також композиція зайняла п’яте місце в чарті Billboard Hot Rock & Alternative Songs та стала дебютом Раяна Ґослінґа в чарті Billboard Hot 100.

Тебе може зацікавити