Зірка “Друзі” Дженніфер Еністон відверто розповіла про вплив батьків на особисте життям

by ira

54-річна американська акторка Дженніфер Еністон з’явилася на сторінках нового випуску журналу The Wall Street Journal. У своєму інтерв’ю для видання вона поділилася, що її особисте життя відображає собою “своєрідну сферу, де ще є певні невирішені питання”, пише KURAZH.

Зірка популярного серіалу “Друзі” визнала, що вона “справжньою майстринею в багатьох інших сферах”, але особисте життя виходить за межі впливу. Дженніфер розповіла, що ця “трохи складна справа” виникла під впливом її батьків.

“Спостереження за стосунками в моїй родині не змусило мене сказати: “О, мені не терпиться зробити це”, — сказала акторка про маму Ненсі Доу і тата Джона Еністон, які розлучилися, коли вона була маленькою.

“Гадаю, мені завжди було трохи складно у стосунках, тому що я справді була самотньою, — пригадала вона. — Мені не подобалася ідея пожертвувати собою і тим, що тобі потрібно, тому я справді не знала, як це зробити. Було простіше просто діяти наодинці. Тож у мене не було жодної реальної підготовки в цьому взаємообміні”.

Еністон, яка працює над тим, щоб “не боятися говорити, що вам потрібно і чого ви хочете”, додала: “Для мене це все ще проблема у стосунках”.

Тебе може зацікавити