Зірка серіалу “Доктор Хто” Дженна Коулман та зірка “Бріджертони” Рубі Стоук зіграють в новій драмі: деталі

by ira

Зірка серіалу “Бріджертони”, актриса Рубі Стоук підкорює нові горизонти. Вона приєдналася до акторського складу нового кримінального трилера під назвою “Пристань” (The Jetty). З нею зніматимуться також актори з проєктів “Щаслива долина” і “Дому дракона”.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на видання Hello!

У цьому чотирисерійному серіалі, що розповідає історію таємничої пожежі в озерному містечку Ланкашира, зірка “Доктора Хто” Дженна Коулман і колишня акторка з “Бріджертонів” Рубі Стоукс виконають головні ролі, поряд з іншими талановитими акторами, такими як Арчі Рено, Лора Маркус, Бо Брагасон, Амелія Буллмор і Том Глінн-Карні.

Продюсери проєкту обіцяють глядачам захопливий детективний трилер, який розкриває таємниці моралі, ідентичності. Сценарист і творець серіалу, Кет Джонс, уже озвучив радість від роботи з таким талановитим акторським складом.

Зазначимо, що Рубі Стоукс стала об’єктом підвищеного інтересу після того, як пішла з “Бріджертонів”, і підкорила глядачів своєю грою в “Палахкотливих дівчатах”, за що отримала численні позитивні відгуки. Її роль у “Пристані” очікують із нетерпінням, а фанати вже чекають на черговий проєкт за її участю.

KURAZH.org/wp-content/uploads/2023/11/1g-1.webp" alt="1g 1" class="wp-image-18010"/>

Тебе може зацікавити