Зіркові пари, які не витримали випробувань війни: розлучення у світі зірок

by ira

Війна дуже сильно впливає на життя українців, викликаючи складні випробування, в тому числі й у стосунках. Не виняток – відомі українські зірки, серед яких декілька пар так і не змогли подолати труднощі ситуації та розлучилися, інформує KURAZH.

Співачка Надія Дорофєєва і продюсер Володимир Дантес оголосили про своє розлучення в березні. Незважаючи на обопільну згоду, пізніше Надія була помічена у компанії ресторатора Кацуріна. Володимир же не поступився і розпочав роман із колишньою дружиною Михайла – Дашею Кацуріною.

Соліст гурту “Quest Pistols” Антон Савлепов та його дружина Ірина Горбачова також постраждали через війну. Ірина залишилася жити в Росії, тоді як Антон активно допомагав ЗСУ. Цієї весни Антон заявив, що не підтримував із нею контакту вже пів року.

Відомі блогери Даша Квіткова та Нікіта Добринін розлучилися у січні. Вони зазначили, що перенаситилися одне одного та мають не так багато спільного. Попри розлучення, пара намагається підтримувати нейтральні батьківські стосунки через свою спільну дитину.

Співачка Оксана Білозір оголосила про своє розлучення у квітні. Її чоловік Роман Недзельський, що служить в армії, дізнався про розлучення через повістку до суду. Він не зміг прибути, оскільки боронить країну зі зброєю в руках.

Телеведучий Володимир Остапчук та актриса Христина Горняк також вирішили розійтися після двох років шлюбу. Володимир вже перейшов у новий роман із журналісткою Катею Полтавською, з якою обговорює ремонт у їхньому колишньому спільному будинку.

Тебе може зацікавити