Звички, які призводять до випадання волосся

by ira

Причини випадіння волосся часто пов’язані з генетикою та факторами навколишнього середовища. Але якщо правильно доглядати за локонами, то можна зберегти їх здоровими, міцними і блискучими. Дерматологи розповіли про грубі помилки в догляді за волоссям, які роблять багато жінок. Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Миємо голову в гарячій воді

За словами фахівців, гаряча вода висушує шкіру голови і позбавляє її природного жиру та вологи. В результаті волосся стає ламким. Це в кінцевому підсумку може призвести до його випадання. Краще мити голову злегка теплою, але не холодною водою.

Розчісуємо вологе волосся відразу після душу

Експерти попереджають, що вологі пасма схильні до ламкості. Тому вони не радять починати розчісувати волосся відразу після душу. Рекомендується промокнути волосся рушником і дати йому злегка підсохнути, а вже потім починати розчісувати.

Використовуємо інструменти для укладання волосся відразу після душу

Сушка феном або використання засобів для укладання волосся після душу може призвести до пошкодження та витончення волосся. Високі температури буквально висмоктують вологу з нього, залишаючи сухі і ламкі пасма. Замість того, щоб відразу вмикати фен або випрямляч, експерти пропонують дати волоссю висохнути природним шляхом протягом 30 хвилин.

Тебе може зацікавити