Медіакомпанія Time Out назвала найкраще місто для подорожей

by ira

Щороку медіакомпанія Time Out просить близько 20 000 респондентів у всьому світі визначити, що робить їхнє місто великим, в рамках опитування Time Out Index, — повідомляє CNN. Отримані дані використовують для складання глобального рейтингу міст. В 2022 році перше місце у рейтингу посів шотландський Едінбург.

Единбург відомий своїми галасливими фестивалями мистецтв та відмінними ресторанами, а місцеві жителі високо оцінили комфортність міста для пішоходів, а також його гостинну атмосферу.

«Дивно, як сильно розвинулося місто з часів нашого дитинства, — кажуть CNN Travel співробітники винного бару Eleanore — однієї з головних визначних пам’яток міста. — Приємно бачити, що він отримує визнання, на яке заслуговує».

На другому місці знаходиться Чикаго, який славиться своїми нічними клубами, а на третьому — Медельїн (Колумбія), відомий своїм нічним життям, бутік-готелями та апетитною їжею. На четвертій позиції ще одне шотландське місто — Глазго, з його різноманітними ресторанами та доброзичливою атмосферою.

Амстердам, який займає п’яте місце у списку, визнаний найсприятливішим для велосипедистів містом у світі. За ним слідують Прага, Марракеш, Берлін, Монреаль та Копенгаген.

Тебе може зацікавити