П’ять найбільш важливих симптомів серцевого нападу: що відомо

by ira

Найчастіше інфаркт розвивається після певних симптомів, які можуть з’являтися за 24–48 години до цієї події. Німецький кардіологічний фонд перерахував п’ять найбільш важливих симптомів, у разі яких слід негайно викликати лікаря невідкладної допомоги.

Як передає KURAZH, про це інформує wworld.

Біль у грудях. Ознакою серцевого нападу може бути біль, що виникає переважно у грудній клітці. Він може іррадіювати в інші частини тіла, такі як руки, верхню частину живота, спину, шию, щелепу або лопатки. Біль у грудях, що супроводжується задишкою, що посилюється при найменшому навантаженні або в стані спокою, повинен особливо насторожувати і служити приводом для звернення до лікарів.

«Біль у грудях може бути пов’язаний із так званою нестабільною стенокардією, яка у будь-який момент може перерости в серцевий напад. Якщо біль триває довше за п’ять хвилин, діяти слід негайно».

Тиск у грудях. Багато людей при виникненні інфаркту відчувають сильний тиск або дуже сильне відчуття стиснення в грудях, як від важкого вантажу.

Відчуття печіння. Крім болю, людина, яка піддається серцевому нападу, також може скаржитися на сильне печіння в грудях.

Сильна тривога з холодним потом. При інфаркті постраждалі часто відчувають сильну тривогу, паніку, при цьому у них може бліднути шкіра, виступає холодний піт.

Нудота та біль у верхній частині живота. Ознаки серцевого нападу можуть бути дуже неспецифічними, особливо в жінок. Крім задишки та дискомфорту в грудях, у них, наприклад, з’являються симптоми, властиві швидше для ШКТ-інфекції, отруєння: нудота, блювання, біль у животі.

Тебе може зацікавити