Спідниця і фізична активність

by Max

Спідниця обов’язково входить до гардеробу кожної жінки. Вона передбачає різні напрямки у стилі та поєднанні з іншими одягом. Окремо відзначається так званий спортивний тип, який використовується для тренувань, змагань та для інших видів фізичної активності.

Що являють собою спортивні спідниці

Даний вид одягу безумовно заслуговує на увагу. Подібні вироби не менш привабливі, аніж класичні. Проте вони підходять лише для використання в певних місцях та на заходах. Жіночі спідниці з https://www.sinsay.com/ua/uk/zhinka/odiah/spidnytsi дають можливість зручно займатися спортом та ходити на тривалі прогулянки.

Модний одяг такого типу пропонується користувачам в декількох базових фасонах. Кожен з них має індивідуальність та вирізняється оригінальним кроєм. Зазвичай їх різновиди мають наступний вигляд:

  • Спідниця-шорти. Такі вироби зручні, коли потрібно займатися фітнесом, велоспортом, тенісом чи аеробікою. Даний формат ідеально пасує до поло, футболки чи майки. Спідниці шорти — прекрасний варіант для жінок, які цінують вишуканість та практичність.
  • Спідниця до спортивного костюму. Такий тандем передбачає найчастіше наявність цього елементу у поєднанні з жилетом і топом. В деяких варіантах додаються короткі куртки. Подібний ансамбль чудово підходить не лише для активного способу життя, а й для відпочинку на природі.
  • Спідниці жіночі подовжені. Найчастіше така модель має занижену талію та безліч накладних кишень. Бокова частина може доповнюватися лампасами.

Відмінністю спортивних варіацій є наявність функціональних кишень, де можна розмістити телефон чи інші потрібні дрібниці. В такому одязі можна вільно рухатися, не турбуючись про те, що він помнеться чи деформується. Адже для пошиття подібної продукції використовуються спеціально підібрані тканини, які забезпечують всі потреби користувачів. До них відносять натуральну бавовну, віскозу, матеріали із синтетичних волокон — поліестер, еластан та їх поєднання.

З яких матеріалів шиються жіночі спідниці для активного життя?

Більшою частиною виробники використовують синтетичні тканини або з поєднанням різних волокон. До переліку таких матеріалів відносять поліамід, еластан, поліестер, лайкру, нейлон. Вони забезпечують потрібні практичні властивості, гарантуючи м’яке облягання тіла, легкість, здатність добре розтягуватися та можливість швидко виводити лишню вологу на поверхню. Саме тому спідниці з цих матеріалів дозволяють вільно рухатися та допускають часте прання.

Проте найбільша перевага надається тканинам, які суміщають у своєму складі декілька різновидів волокон, а саме:

  • Бавовна з додаванням еластану. Особлива технологія плетіння передбачає відсутність появи катишків на поверхні. Входження бавовни до складу гарантує гарну вентиляцію повітрям, а еластан забезпечує високу ступінь еластичності.
  • Поєднання еластану, поліестеру, віскози. Особливістю цієї тканини є волокна, які підвищують зносостійкість та відсутність деформацій. Жіночі спідниці з такого матеріалу не вицвітають на сонці та дуже довго зберігають свою первинну форму.
  • Льон з додаванням поліестеру. Надзвичайно легка та тонка тканина, яка забезпечує гарну міцність. Спідниці з такої тканини зовсім не просвічуються на сонці, добре пропускають повітря, характеризуються еластичністю та здатністю виводити вологу.

Найбільш використовуваним матеріалом для пошиття спортивних спідниць вважається стрейч-котон. Подібна тканина дає гарантію міцності, еластичності, повітряпроникності, м’якості тощо. Проте найважливішою її ознакою є швидке виведення зайвої вологи на поверхню.

Тебе може зацікавити