Стильні купальники на літо-2023

by Max

Кожна дівчина хоче мати привабливий вигляд на пляжі. У цьому вам може допомогти стильний купальник, однак якщо неправильно його підібрати, то ваш образ значно зіпсується.

В першу чергу вам варто розуміти, що до літа все ж варто було готуватися, якщо ви не хотіли засвітити “зайве” на боках. Але якщо ви не встигли цього зробити, тоді KURAZH розповість, які моделі зроблять з вас справжню красуню.

Бандо і труси з високою посадкою

Трусики з високою посадкою дозволять вам приховати “зайве” на животі і боках, а бандо приховає складки на спині і під пахвами. А якщо ви ще й виберете купальник в темному кольорі, то і зовсім справите фурор на пляжі, адже чорний і бордовий кольори зроблять вас більш стрункою.

Комплект на зав’язках

Зав’язки – це не тільки стильний елемент купальника, який зараз на піку популярності, але і ефективний засіб в боротьбі із зайвою вагою. Саме вони зроблять вашу талію більш стрункою. Однак враховуйте, що вони не повинні передавлювати шкіру.

Злитий купальник

Злитий купальник не тільки візуально зробить вас стрункішою, але і вищою. З його допомогою ви приховаєте “зайве” на животі і боках, а також підкреслите груди. Це ідеальний варіант, якщо за зиму ви трохи погладшали.

Тебе може зацікавити