Суд у Нью-Йорку відмовив у задоволенні позову Джастіна Бальдоні проти Блейк Лайвлі та Раяна Рейнольдса. Сума позову становила 400 мільйонів доларів. Справу розглядали у контексті звинувачень у сексуальних домаганнях і наклепі, що виникли під час роботи над фільмом «Покинь, якщо кохаєш».
Про це розповідає KURAZH
Судове рішення та позиція сторін
Суддя Льюїс Ліман визнав, що заяви Блейк Лайвлі стосовно неналежної поведінки Бальдоні захищені законом. Адвокати акторки назвали рішення суду «повною перемогою». Вони також мають намір вимагати від Джастіна Бальдоні компенсацію витрат на адвокатів та штраф за подання необґрунтованого позову.
«Суд Нью-Йорка відхилив позов Джастіна Бальдоні на cуму 400 мільйонів доларів проти Блейк Лайвлі та Раяна Рейнольдса. Як повідомляє The Guardian, у центрі суперечки були звинувачення у сексуальних домаганнях та наклепі, пов’язані зі зйомками фільму „Покинь, якщо кохаєш”».
Наразі невідомо, чи буде Бальдоні оскаржувати це рішення. Сторона режисера зберігає таку можливість.
Історія конфлікту між Лайвлі та Бальдоні
Юридичне протистояння між Блейк Лайвлі та Джастіном Бальдоні триває з минулого року. Причиною стали напружені стосунки на знімальному майданчику фільму «Покинь, якщо кохаєш», де обидва актори виконали головні ролі, а Бальдоні виступив ще й режисером картини. Зірка серіалу «Пліткарка» звинуватила колегу у сексуальних домаганнях і образливих висловлюваннях на адресу її зовнішності.
Бальдоні відкинув усі обвинувачення, стверджуючи у суді, що докази проти нього були сфабриковані. Його команда навіть створила спеціальний сайт, де оприлюднила фрагменти особистого листування між ним, Лайвлі та її чоловіком. У судових документах режисер зазначав, що акторка та її чоловік намагалися усунути його з ролі режисера успішного фільму. Крім того, він заявив, що Лайвлі спотворила зміст їхньої переписки, чим ввела в оману громадськість щодо характеру їхньої професійної взаємодії.
У подальшому Блейк Лайвлі звинуватила Бальдоні в організації наклепницької кампанії проти неї з метою дискредитувати її ім’я. У відповідь режисер подав окремий позов проти The New York Times за наклеп після публікації статті про, так звану, «наклепницьку машину», яку він буцімто запустив у медіа проти Лайвлі. Редакція видання відкинула ці звинувачення.