Вчені впевнені, що бананова шкірка допомагає у боротьбі з пухлинами

by ira

Вчені з Токійського університету довели, що, крім загальновідомої користі, банан також посилює вироблення білка ФНП-альфа, що допомагає у боротьбі з пухлинами, передає KURAZH.

Дослідження показало, що в лікуванні проти раку бананова шкірка ефективніша за м’якоті. Вміст вітаміну B6 та калію в шкірці на 20% перевищує концентрацію у плоді. Онкологи радять включати до раціону як перестиглі, так і звичайні банани.

У випадку з плодом користь несе лише перестиглий – він містить більше лужних сполук і прискорює вироблення антитіл. Але в зеленій та жовто-чорній шкірці концентрація корисних речовин однакова, а тому вона й визнана найкращим “вбивцею” онкології. Також бананова шкірка покращує роботу серцево-судинної системи та заспокоює нерви та покращуючи сон.

Лікарі відзначають, що їсти шкірку сирої неприємно, а тому рекомендують додавати її в печиво та коктейлі – так можна з’їсти все до хвостика, але при цьому смак не зіпсується. Для печива варто використовувати зелену шкірку, щільні волокна якої допоможуть очистити кишечник і запобігають розвитку раку в ньому. 

Для випікання знадобиться:

  • 1 дрібно нарізана, або перекручена на блендері шкірка;
  • 100 г геркулесу;
  • 100 г сиру;
  • 2 яєчні білки;
  • спеції на смак.
  • Інгредієнти змішуються між собою, викладаються на лист і випікаються 20 хвилин при температурі 180 градусів.

Для коктейлю варто взяти шкірку перестиглих бананів – її м’яка консистенція легко перетвориться на пюре і змішається з кефіром та медом.

Банани чудово насичують і допомагають у схудненні, але їх варто їсти тільки вранці через високий вміст цукру в них.

Регулярні сніданки з добавкою бананової шкірки допоможуть запобігти розвитку пухлин, але не підійдуть для діабетиків та людей із проблемами шлунка.

Тебе може зацікавити