Як позбутися перегару та запаху алкоголю: поради

by Max

Після хорошого святкування часто виникає проблема – неприємний запах із рота. З ним боротися не так вже й просто через особливості організму. Хімічні реакції в тілі не можна порівнювати з поїданням часнику чи цибулі – тут простим чищенням зубів не обійтися.

Як позбутися запаху алкоголю – повідомляє KURAZH із посиланням на матеріал Фактів.

Насамперед – потрібно почистити зуби. Це не очистить весь організм, зате неприємний запах буде з нотами м’яти. Щоправда, перебити сморід зі шлунка не вийде.

Ретельно прополощіть ротову порожнину. Можна скористатися звичайною водою. Але якщо ви маєте можливість, використовуйте для цього гігієнічний засіб. Він також має свій запах, який переб’є алкоголь. Краще взагалі спочатку прополоскати рот водою, а потім спеціальним засобом.

Друга корисна порада – використовуйте жуйку. Якщо у вас немає можливості почистити зуби, скористайтесь звичайною жувальною гумкою. Візьміть зі смаком м’яти чи ментолу – це найкраще переб’є запах. Її можна сміливо використати навіть після чищення зубів.

З неочевидних порад – випийте кави. Цей натуральний напій містить багато ароматичних масел, які на якийсь час допоможуть позбутися запаху алкоголю. Найкраще не додавати до нього цукор чи молоко.

Використовуйте засоби для боротьби із запахом, які можна придбати в аптеці. Щоправда, треба пам’ятати, що вони допомагають лише тимчасово. Аналог жуйки або кави.

Стійкий запах перегару не так просто прибити чищенням зубів. Для кращого ефекту слід прискорити розпад алкоголю в організмі.

Для цього потрібно пити багато рідин. Не обов’язково тільки вода – підійде будь-який чай. Головне, щоб у ньому був кофеїн.

Ще один чудовий спосіб – прийняти ванну або душ. Вода має бути теплою, щоб пори розширилися та прискорилося виведення токсинів.

Не рекомендується приймати контрастний душ, якщо у вас проблеми із серцево-судинною системою. Але якщо з вашим здоров’ям все гаразд, можете використати і цей спосіб.

Вранці після застілля дуже важливо правильно поснідати. Їжа повинна містити велику кількість амінокислот і білків. Наприклад, це може бути яєчня або стейк із нежирного м’яса.

Крайній метод, який мало кого може зацікавити під час похмілля, – це зарядка. Можна навіть відчинити вікно, щоб свіже повітря наповнило кімнату. Дихайте на повні груди, так ви стимулюєте очищення легень від неприємного запаху.

Тебе може зацікавити