10 продуктів у холодильнику, за якими можна визначити недосвідченість господині

by Max

Якщо подивитися в холодильники різних господинь, то там можна знайти все, що завгодно, від хліба до кави. Однак є такі продукти, для яких зберігання в холодильнику може бути згубним. Що саме не рекомендується зберігати в холодильнику

1.Картопля у сирому вигляді

Картопля любить прохолодні та темні місця. Тут дуже важливий момент – прохолода, а не холод.

Якщо вона перебуватиме в холодильнику, то крохмаль починає розщеплюватися. Через це картопля стане неприємною на смак.

2.Цибуля

А ви знаєте, що цибуля псується набагато швидше на полицях холодильника, ніж на прилавках магазинів? Це насправді так. Тож не варто зберігати її в холодильнику. Інакше цибулина поступово покривається пліснявою зсередини.

Також вона може наділити неприємним запахом інші продукти, що зберігаються у холодильнику. Якщо ви вирішили покласти в нього подрібнену цибулю, то для її зберігання необхідно використовувати герметичний пакет.

3.Часник

Якщо зберігати часник у холодильнику, він може втратити гостроту смаку. Розділений часник на зубочки необхідно зберігати не довше 10 днів.

4.Мед

Холодильник – це не найкраще місце для меду. Вживати його, поки він не зігріється, буде дуже непросто. Найкраще місце для його зберігання – це місце далеко від сонячних променів, при кімнатній температурі.

Якщо ви не знали цього і вже поставили мед у холодильник, дістаньте його звідти і занурте у миску з теплою водою. Він дуже швидко набуде колишньої консистенції.

5.Хліб

Незрозуміло, чому багато господинь кладуть хліб не в спеціально призначене для нього місце – хлібницю, а в холодильник. Хтось аргументує це тим, що саме так хліб не засихає, та довше зберігається.

Холод дуже швидко висушує його і ніякого смаку після холодильника він не має. А от якщо заморозити хліб, то з нього можуть вийти дуже смачні тости.

6.Горіхи

Так, зберігання в холодильнику може продовжити життя горіхів. Однак недолік цього в тому, що вони можуть втратити багато корисних властивостей, а також увібрати в себе запах продуктів, що лежать на сусідніх полицях. Ідеальне місце для зберігання горіхів – це герметичний контейнер.

7.Томати

Звичайно, якщо ви хочете, щоб ваші помідори втратили пружність і стали пухкими, то можете сміливо зберігати їх у холодильнику. А ось хто хоче набагато довше зберегти їх свіжими, це місце для них зовсім не підходить.

8.Гострі соуси

Гострі соуси не варто зберігати у холодильнику навіть у відкритому вигляді. Тут ситуація схожа на ту, що й із часником. Холод поглинає гостроту. Тому соус втратить усі свої смакові якості.

9.Шоколадно-горіхова паста

Вона також не підходить для зберігання холодильника. Така паста просто перетвориться на камінь. Потім, щоб намазати її на хліб, доведеться чекати щонайменше дві години. Відкрита банка може зберігатись на кухонній полиці близько місяця.

10.Яблука

Сюди можна віднести і груші. Холодильник дуже швидко може вбити характерну для них хрумку структуру. Тому для їх зберігання холод не такий вже й важливий. Їх туди можна покласти, та ненадовго.

Тебе може зацікавити