3 факти про горіхи, які корисно знати: волоський горіх, арахіс, фундук

by Max

Горіхи є універсальною добавкою практично до будь-якого салату, страви або просто перекусу. Але що ми знаємо про їхні корисні властивості. Деякі факти про горіхи вас точно вразять.

Волоський горіх

Чи знаєте ви, що у Стародавній Греції цей горіх називали «жолудем богів». Можливо, це пов’язано з формою волоського горіха – вона нагадує головний мозок. І не випадково, адже цей вид горіха позитивно впливає на роботу судин мозку, і його часто застосовують для зниження артеріального тиску. Також волоський горіх рекомендують до вживання активним людям з великими фізичними або розумовими навантаженнями.

Арахіс

Горіх родом з Іспанії, багатий білком. Ще понад 100 років тому американський агрохімік Джордж Карвер винайшов близько 300 продуктів із цього горішка. У тому числі ліки, косметику та мило.

Фундук

Фундук почали вживати ще в епоху Стародавньої Греції та Стародавнього Риму. І на смак він дуже нагадує мигдаль. Фундук багатий вітамінами та мінералами, білками та насиченими жирами. Саме тому цей вид горіха чудово підходить для профілактики серцево-судинних захворювань та очищення організму від токсинів та шлаків.

Тебе може зацікавити