5 перевірених хитрощів, які використовують досвідчені господині для поліпшення смаку страв

by Max

Професійні кухарі постійно застосовують різні прийоми для приготування їжі на кухні. А чому б деякі прийоми не використати і господиням на своїй кухні. Є 5 простих і перевірених прийомів, які змінять та покращать смак страв.

Томління на повільному вогні

Хочеться зберегти і максимально розкрити смак продуктів? Томління на повільному вогні – це універсальний метод, який потрібно використовувати.

Перевага томління на повільному вогні полягає в тому, що продукти в процесі приготування не псуються і не пригорають.

І навіть якщо забути про них, нічого критичного статися не повинно. Звісно, про високу швидкість приготування не йдеться. А хіба це має значення, якщо хочеться отримати незвичайний смак і аромат?

Вимочування

Хочеться пом’якшити продукти або зробити їхній смак приємнішим, прибравши гіркоту? Тоді варто детальніше познайомитися з технологією вимочування. У кожного продукту технологія відрізняється, тому все підбирається індивідуально.

Наприклад, якщо вимочувати баклажани у воді, під час приготування вже не буде гіркуватості. А якщо попередньо замочити картоплю, можна позбутися надлишків крохмалю. Варіантів замочування маса, тому знайти оптимальний не становитиме жодних труднощів.

Бланшування

Цей спосіб дає змогу зробити овочі та зелень ніжнішими, при цьому зберігається структура, колір і навіть смак. Суть така: овочі поміщаються в киплячу воду до моменту, поки вона знову не почне закипати. Дехто просто обдає продукти окропом, щоб отримати бажаний ефект.

Цей спосіб потрібно застосовувати індивідуально завжди. Наприклад, якщо овочі тільки зірвані з грядки, то достатньо обробити їх окропом. Якщо вони куплені взимку в магазині й оброблені хімією, то краще трохи їх проварювати. Підібрати оптимальний варіант можна тільки шляхом проб і помилок.

Обсмажування на великому вогні

Хочеться отримати хрустку і щільну скоринку на основному продукті? Тоді його просто необхідно почати смажити на великому вогні. Важливо добре прогріти сковорідку і підтримувати високу температуру певний час.

Припускання

Метод нагадує звичайне варіння. Є тільки одна відмінність: використовується невелика кількість води. У цю воду можна додавати різні приправи та інші компоненти, які поліпшують смак страви.

Експериментуйте. Наприклад, для припускання м’яса можна використовувати:

  • воду
  • бульйон
  • вино

Варіантів маса, головне – не боятися експериментувати і відкривати для себе щось нове.

Тебе може зацікавити