The Beatles випустять пісню “Now and Then”: подробиці

by ira

Представники гурту повідомили про вихід треку “Now and Then”, що базується на давньому демо-записі Леннона та збагачений технологіями штучного інтелекту. Цей знаковий випуск запланований на 2 листопада.

Як інформує KURAZH, про це повідомляє видання BBC.

Пісня, яка протягом років поширювалася як бутлег (аудіозапис без надання права власника на розповсюдження), має своєю сюрреалістичною історією. За словами Маккартні та Старра, це був емоційний процес відтворення голосу Леннона, який, здається, повернувся в кімнату під час запису. Початково написана як пісня-вибачення про кохання, “Now And Then” стала справжньою перлиною в розмаїтті музичного надбання гурту.

The Beatles розпочали роботу над композицією в середині 1990-х, проте не змогли розібрати текст через погану якість запису. Маккартні повідомив, що пісня була відкладена, тому що Джордж Харрісон, соло-гітарист The Beatles, назвав її “нісенітницею” і відмовився працювати над нею.

Процес створення пісні був уможливлений завдяки новому програмному забезпеченню, розробленому командою режисера Пітера Джексона для документального фільму “Повернись, Бітлз”. Завдяки штучному інтелекту та машинному навчанню, з’явилась можливість відокремити звуки та вокали зі старих монозаписів, що принесло відновлення цієї особливої пісні до життя.

За допомогою технологічних новацій та зусиль Пола Маккартні, Рінго Старра, “Now And Then” стала яскравим свідченням того, як сучасні можливості можуть відтворити музичні шедеври із минулого. Супроводжуватиме випуск пісні документальний фільм, який розкриє всі найцікавіші моменти творчого процесу, прем’єра якого запланована на 1 листопада.

Тебе може зацікавити