Через які популярні помилки не виходять сирники

by Max

Для багатьох сирники є ідеальним сніданком, так як мають приємні смакові якості, досить прості в приготуванні і є корисним початком дня за рахунок сиру, що входить до складу.

Але не завжди виходить приготувати якісні сирники.

Подробиці

Часом вони пригоряють, погано жуються, а то й зовсім розповзаються по всій сковороді.

Щоб уникнути цього, потрібно підходити до процесу приготування правильно.

Яких помилок варто позбутися:

  1. Багато хто звик додавати як один з компонентів борошно, але це не зовсім виправданий крок. З одного боку, поява цього компонента здається дуже логічною, адже борошно допомагає зробити сирники щільнішими. Але натомість вони набувають занадто грубої текстури, з якою складно насолодитися цією стравою. Тому варто скористатися іншим продуктом – манкою. А ось борошно залишити краще для панірування.
  2. Також не варто додавати велику кількість яєць. Одного буде цілком достатньо. Інакше сирники будуть дуже щільними та грубими.
  3. З цукром також варто бути обережнішими. Його надлишок не є корисним для здоров’я і здатний позбавити нас сніданку. Справа в тому, що саме через цей компонент сирники пригорають. Тож додавайте його раціонально.
  4. Кисломолочний сир – це основний компонент, від якого залежить фінальний смак сирників. Якщо він не дуже смачний або невідповідної текстури, то краще вибрати для приготування іншу страву.

Тебе може зацікавити