Кіноновинки: що подивитись (відео)

by ira

У вас є можливість переглянути такі стрічки як: “Життя на межі” про війну, супергеройський фільм “Шазам! Лють Богів” та науково-фантастичний екшн “65”, інформує KURAZH.

Життя на межі

Цей документальний фільм являє собою мозаїку причин та наслідків, з яких складається нинішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні.

Шазам! Лють Богів

У сиквелі фільму 2019 року за коміксами DC підлітку Біллі Бетсону, який, промовивши чарівне слово “ШАЗАМ!”, перетворюється на своє доросле альтер его – супергероя Шазама, доведеться протистояти дочкам Атласа, які прибувають на Землю, щоб повернути вкрадену у них магію.

65

У цьому фільмі Адам Драйвер виконав роль пілота космічного корабля, який зазнає аварії на невідомій планеті. Незабаром він розуміє, що опинився на планеті Земля, але на 65 мільйонів років раніше.

Дорослий бізнес: Історія Pornhub

15 березня Netflix випустив відвертий документальний фільм про успіхи та скандали найвідомішого сайту для дорослих Pornhub.

Як слониха впала з неба

17 березня Netflix випустить добрий дитячий мультфільм про рішучого хлопця Пітера, який вирушає на пошуки своєї давно зниклої сестри. Щоб досягти своєї мети, йому спершу потрібно відшукати чарівну слониху.

Бостонський душитель

17 березня Hulu випустить заснований на реальних подіях фільм про репортерку Лоретту Маклафлін, яка розкрила історію про Бостонського душителя.

Тебе може зацікавити