Кулінарна хитрість, яка здатна зробити м’ясний фарш легшим за пух

by Max

Забудьте про жорсткі котлети, які важко кусати та жувати. Щоб вони були легкими та апетитними, нагадували пух, потрібно правильно підготувати фарш. Деякі кулінарні хитрощі допоможуть це зробити.

Подробиці

Отже, ми вже знаємо, що секрет полягає в правильному приготуванні фаршу. Досвідчені кухарі рекомендують додавати в нього кукурудзяний крохмаль. Саме він додасть повітряності, якої не завжди вистачає перемеленому м’ясу. Пропорція — на 300 г фаршу потрібно 2 ст.л. крохмалю.

Якщо фарш сухий, потрібно додати компонент, який додасть соковитості. І з цим завданням може впоратися цибуля або яблуко.

Іноді кулінари рекомендують не додавати яйця в фарш. Є думка, що вони роблять м’ясо жорсткішим. Зробіть наступним чином, якщо ви за додаванням яєць. Збийте їх спочатку з сіллю окремо, а потім влийте в масу. Вимішайте та поставте на 30 хвилин в холодильник.

Котлети можна злегка обсмажити на сковороді, щоб утворилася скоринка. А потім в фользі довести до готовності в духовці. Котлети будуть дуже смачними, пухкими та ніжними. Смачного!

Тебе може зацікавити