Кулінари назвали 5 секретів ідеальної смаженої картоплі

by Max

Кожна господиня має свої секретні техніки, які дозволяють готувати смачну і ароматну смажену картоплю. Ця страва є по-справжньому ідеальною і досконалою, оскільки її смак задовольнить навіть прискіпливих гурманів.

Кулінари розкрили 5 секретів ідеальної смаженої картоплі:

  1. Картопля має одну неприємну особливість: коренеплід любить прилипати до сковорідки під час смаження. Через це найцінніше і найсмачніше (апетитна скоринка) не потрапляє в тарілку. Щоб уникнути цього, вам необхідно просушити нарізану картоплю перед смаженням паперовим рушником.
  2. Найсмачніша страва виходить у тих господарок, які смажать картоплю на вершковому маслі. До речі, не забувайте про те, що сковорідку варто добре розжарити перед смаженням.
  3. Цибуля надає картоплі приємний смак, але на початку її додавати не потрібно, оскільки високий ризик того, що овоч просто згорить.
  4. Стосовно солі завжди дотримуйтесь одного простого правила: краще взагалі забути посолити, ніж зробити це на початку або навіть у процесі смаження. Через це апетитна страва перетвориться на незрозумілу кашу.
  5. Після завершення процесу використовуйте кришку на кілька хвилин. Смак стане більш приємним і цікавим.

Тебе може зацікавити