Кулінари назвали основні помилки господинь, через які не виходить смажена картопля

by Max

Апетитна смажена картопля з хрусткою скоринкою є однією з найулюбленіших страв у світі, але інколи результат призводить до розчарування. При неправильному приготуванні ми можемо отримати картоплю, яка буде більше схожа на варену. Які помилки стають причиною невдачі смаженої картоплі:

1.Сіль.

Багато хто боїться забути посолити взагалі, але у випадку зі смаженою картоплею це буде зовсім не критично: краще зробити це після приготування, ніж у середині або навіть на початку.

Саме сіль перетворює овоч на безлику масу без апетитної скоринки.

2.Рослинна олія.

Якщо вашою метою є приготування неймовірно смачної страви, яка порадує домашніх, то забудьте про будь-які рослинні олії. Найкраща картопля виходить у тих господинь, які смажать її на топленому вершковому маслі.

3.Цибуля.

Без цього овоча смак страви здається якимось незакінченим, тому не можна забувати його додавати. Найкраще це зробити хвилин за 8 до кінця приготування: просто всипте дрібно нашатковану цибулю прямо на картоплю.

4.Контроль.

Якщо ви щохвилини відкриватимете кришку і перемішуватимете, то це зіпсує текстуру картоплі. В результаті картопля просто розсипеться і їсти її, погодьтесь, не буде так приємно.

Тебе може зацікавити