Найгірші для імміграції країни – опитування

by ira

Організація InterNations опитала майже 12 000 респондентів, які проживають у 181 країні. Іммігрантів розпитували про якість та вартість життя в новій для них країні, безпеку, фінансові перспективи та легкість адаптації. За результатами опитування найгіршими стали Кувейт та Нова Зеландія.

Низький рейтинг Нової Зеландії став досить несподіваним з огляду на те, що «переїзд до Нової Зеландії» став трендом серед багатьох американців. Про це повідомляє The Guardian, передає KURAZH.

Так, відомо, що роль відіграли низькі зарплати та висока вартість життя, так, 49% респондентів заявили, що їхній сімейний дохід є недостатнім для комфортного життя в Новій Зеландії (середній світовий показник — 28%). Щодо загальної вартості життя, то 75% опитаних назвали її надмірно високою (у порівнянні з 35% у всьому світі). У підсумку — 51-е місце з 52-х у загальному заліку.

Найсильнішою стороною Нової Зеландії була природа: у розділах «довкілля та клімат» країну оцінили досить високо. Цікаво, що Австралія, що розташована поруч, посіла цілком пристойне дев’яте місце — іммігранти позитивно оцінювали її економіку, зарплати та умови праці.

У першу п’ятірку увійшла Мексика, Індонезія, Тайвань, Португалія та Іспанія.

Тебе може зацікавити