Чим небезпечний тренд на освітлення брів: пояснення експертів

by ira

Мода не стоїть на місці, а сміливі експерименти із зовнішністю стають все більш поширеними. Так, наприклад, у 2022 році особливу популярність набуло освітлення брів на кілька тонів, щоб створити видимість їхньої відсутності. Однак не всі модниці, намагаючись бути у тренді, вдаються до допомоги спеціалістів. Бровісти розповіли, з якими проблемами можна зіткнутися, проводячи подібну процедуру в домашніх умовах.

Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Освітлення має на увазі максимальне розкриття бази та агресивну дію на волосся. При неправильному застосуванні освітлювача, бажанні вибілити волосся, а також використанні продуктів для волосся на бровах результатом такої процедури стане витончення волосся аж до їх випадання, — сказали фахівці.

При цьому вони зазначили, що таке освітлення допоможе при вирівнюванні тону у випадку, коли природний відтінок брів холодніший за відтінок волосся на голові. За словами експерта, за допомогою подібної процедури можна пом’якшити погляд, але лише якщо освітлення відбувається на два-три тони. Крім того, так можна пофарбувати брови в яскравіші кольори, але в цьому випадку потрібне тонування.

Фахівці наголосили, що освітлення виконується за допомогою спеціальної пудри чи пасти спільно з оксидом. При цьому кожен виробник розробляє компоненти, які підходять один одному, тому заборонено змішувати для використання речовини різних фірм. Спеціалісти пояснили, що у складі освітлювальних засобів розрізняються активні компоненти: в одних час витримки — сім-вісім хвилин, в інших — трохи більше п’яти хвилин.

Вони також зазначили, що у разі освітлення темних брів при відростанні коріння виділятиметься своїм рідним кольором, а це виглядає естетично некрасиво.

Цю процедуру слід проводити виключно в салоні. Фахівець підбере для вас підходящий косметичний комплекс з живленням, підкаже необхідний ступінь освітлення для вашого типажу і порадить засоби для домашнього догляду. Поживна маска, олії або сироватки допоможуть захистити брови після процедури при щоденному догляді. Можна проводити не частіше ніж раз на два-три місяці: до повного оновлення волосся, — сказали експерти.

Тебе може зацікавити