Нічні маски: навіщо вони потрібні

by ira

Маркетологи брендів частенько вигадують багато різних б’юті-продуктів (з метою отримати зайвий прибуток, звичайно), які «обіцяють нам більше краси», а на виході виявляються марними.

Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Так канули в небуття бальзами для ковошингу (принаймні їх рідко зустрінеш на полицях у магазинах), пресиворотки, прекреми, та й бустери, будучи незрозумілими аудиторією, перестали бути частими гостями б’юті-конерів.

Зате всі оцінили використання нічного та денного крему окремо, освоїли сироватку та зрозуміли всю її красу. Денний арсенал дедалі частіше блідне в порівнянні з нічним. І це легко зрозуміло. Саме вночі наша шкіра відновлює сили, латає пошкодження та нарощує армію клітин, які боротимуться зі старінням та впливом навколишнього середовища. Тому поки ми спимо, а наша шкіра працює, їй потрібна посильна допомога. Нічні креми, сироватки та навіть нічні креми для очей стали нам близькими та рідними. Але, ось що за звір такий нічна маска, знають не всі. Невже знову маркетинг чи щоправда необхідна «річ» у «господарстві». У питанні розбиралися разом із експертами.

Чим принципово нічна маска відрізняється від нічного крему

Під нічну маску можна буквально сховатись, адже вона більш концентрована, ніж крем. Тобто у її складі компоненти представлені у більшому відсотку, ніж у кремі. Йдеться, наприклад, про такі інгредієнти, як вітамін С, гіалуронова кислота, ніацинаміди. За рахунок концентрації речовин маска з проблемою починає боротися відразу, тоді як нічний крем працює поступово, має накопичувальний ефект.

Які текстури бувають у нічної маски

На полицях ви зустрінете маски в тих же текстурах, що й нічні креми — гелеві, кремові та щільні, схожі на збиту олію (їх потрібно попередньо нагріти в руках, а потім нанести).

Вибирати маску за текстурою потрібно в залежності від типу шкіри. Для жирної підійдуть гелеві, їх ще називають сплеш-маски, швидко вбираються, не залишають плівки. Для сухої — кремові, для дуже сухої з лущенням щільна маска — просто подарунок.

Як часто можна використовувати нічну маску

Маску варто пустити в хід на ніч, якщо ви хочете швидше впоратися із проблемою. Але застосовувати не щоночі, а лише 3 рази на тиждень максимум, весь інший час вашим супутником має бути нічний крем.

Є лайфхак, як використовувати маску не лише на ніч. Якщо ви хочете швидко відновити шкіру, прибрати лущення, зволожити і наситити, нанесіть її товстим шаром, витримайте 15 хвилин, а потім промокніть серветкою. Так маску можна використовувати і серед тижня.

Тебе може зацікавити