Новорічні фільми для святкового настрою

by Max

Новий рік – одне з найулюбленіших свят, а яке свято може обійтися без хорошого кіно? Новорічні фільми – це особливий жанр кіно, в яких можливі найнеймовірніші чудеса, а цинічні герої перевиховуються і наповнюються любов’ю до близьких і зимового свята. Про добірку кращих фільмів про Різдво і Новий рік, які наповнені атмосферою свята і неймовірними пригодами повідомляє KURAZH із посиланням на матеріал УНІАН.

1. Тільки чудо, 2019, Україна

Це кіно можна назвати першим українським фентезі. Сюжет розповідає про двох дітей Северині та Аніки, які вирушають у небезпечну подорож на край світу, щоб знайти ліки для хворого батька. Глядачам сподобаються захоплюючі чарівні істоти та мальовничі краєвиди Карпат.

2. Один вдома, 1990, США

Культова кінокомедія – один з найвідоміших різдвяних фільмів у світі. Багатодітна сім’я так поспішає на різдвяний рейс до Європи, що забуває вдома сина Кевіна. Кевін радіє можливості зустріти свято так, як він захоче, але його будинок привабив пару грабіжників. Кевін складає план, який повинен допомогти йому провчити злочинців.

3. Реальна любов, 2003, США, Великобританія, Франція

Фільм розповідає історію дев’яти пар, життя яких переплітаються на різдвяні свята. Хтось вирішує розійтися, а хтось знаходить спільну мову і щиро закохується. Справжні щирі почуття в різдвяних декораціях нікого не залишать байдужим.

4. Грінч – викрадач Різдва, 2000, США

Жителі казкового містечка Хтограда дуже люблять святкувати Різдво. Однак Зелена самотня істота Грінч ненавидить це свято і всіх городян за те, що над ним насміхалися. Різдвяний настрій жителів жахливо дратує Грінча, і він вирішує вкрасти їх свято.

5. 12 різдвяних побачень, 2011, США

Головна героїня Кейт розлучилася зі своїм хлопцем і переживає кризу особистого життя. Вона хоче повернути колишнього, але погоджується на побачення наосліп з незнайомцем. Кейт сподівається, що побачення виявиться невдалим і вона якнайшвидше покінчить з цим, щоб спробувати ще раз завоювати колишнього коханого. Але доля надає їй ще один шанс, і з дванадцятим ударом годинника у неї з’являється можливість пережити Різдво знову – цілих 12 разів.

6. Поганий Санта, 2003, США

Обережно! Це фільм 18+. Чудове новорічне кіно для дорослої компанії. Головний герой Віллі – бабій, злодій і п’яниця, який разом зі своїм другом одягається в Санту, творить непотреби і грабує торгові центри. Під час підготовки до чергового пограбування він знайомиться з наївним сиротою, який повірив, що Віллі справді є Сантою. Цей хлопчик посіяв добро в серці злодія.

7. Чудо на 34-й вулиці, 1994, США

Шестирічна дівчинка Сьюзан не вірить в Санту, адже мама розповіла їй, що ніякого доброго чарівника не існує. Щоправда дівчинка все одно склала список побажань для Санта Клауса, хоч і не вірить, що її мрії здійсняться. Дівчинка не має тата, і дуже хоче, щоб у неї з’явився батько і братик. Їй належить переконатися, що Санта дійсно вміє виконувати бажання.

Тебе може зацікавити