Ознаки реально самотнього хлопця

by Max

Взимку все настільки погано, що самотнім хочеться бути ще меншим, ніж зазвичай. Холодно, хочеться грітися всіма можливими способами: щоб тебе годували гарячою їжею, варили каву з ранку, а під ковдрою був хтось теплий, за кого можна вхопитися будь-якої миті і використовувати як грілку. Бути самотнім взимку — значить бути самотнім подвійно, особливо якщо помічаєте за собою ці тривожні ознаки, інформує KURAZH.

Вечори ви проводите за комп’ютером, шпигуючи за дівчатами

За абсолютно будь-якими дівчатами. Ви заходите на сторінку кожної подруги, з якою говорили раз у житті. Ви розглядаєте їхні фотографії та роздумуєте, чи варто написати повідомлення, щоб знайти собі когось, ну хоч когось. Ви дивитеся її фотографіям просто з цікавості, і вам відкривається сумна правда: у неї вже хтось є.

Остання дівчина, якій ви писали, — ваша молодша сестра

Поки ви смієтеся з друзями з того, що мільйон років не спілкувалися з живою дівчиною, ви як експеримент перегортаєте список смс на своєму смартфоні і виявляєте, що востаннє листувалися з дівчиною два місяці тому, і це була ваша молодша двоюрідна сестра, якій треба було полагодити комп’ютер.

Коли вас намагаються з кимось познайомити, нічого не виходить

Чиїсь подружки завжди мають подружок, у яких нікого немає. У будинку, який збудував Джек. Коли вас акуратно намагаються з ними звести, все одно нічого не зростається. Ці дівчата розповідають дуже цікаві історії про своїх начальників та про якісь приколи з YouTube, а ви сидите із відсутнім виглядом. Коли ви починаєте говорити, дамочкам це теж не цікаво: кого хвилює ваша нова програма тренувань і те, як ви минулими вихідними намагалися приготувати в домашніх умовах справжній “Біг тейсті”.

Ви нікого не пригощаєте у барах

Ви приходите, самі купуєте собі пиво та піцу, а дорогою додому завертаєте у супермаркет і самі купуєте собі хліб, з яким зранку зробите бутерброди. Самі собі. Вже навіть минув час, коли вам було цікаво когось пригощати.

Сімейні зборища для вас — це лихо

У всіх є хоча б одна бабуся або тітка, які ніяк не можуть змиритися з тим, що у хлопця немає подруги. Ви ж молодий, це ж найкращі дні вашого життя! Ви маєте знайти собі дівчину, а як же онуки? І так щоразу. Вони довірливо кладуть вам руку на плече і починають розповідати, яка саме подруга вам потрібна. Так-так, продовжуйте, дуже цікаво.

Після п’янки вам нема чим похвалитися

Коли ви сходитеся з друзями після шаленої гулянки, ви дізнаєтеся багато цікавого один про одного. Минулого разу один поїхав додому разом із дівчиною, якій весь вечір купував напої. Інший посеред ночі написав смс дівчині, з якою у нього давно було все на мазі. А ви що? Прийшовши додому захропіли, а вранці з’їли гігантський омлет, помазавши його майонезом: похмілля вимагає жирної їжі!

Найстабільніші стосунки пов’язують вас з касиркою у супермаркеті

Самі посудіть: ви бачитеся дуже часто, ви витрачаєте на неї гроші, а вона знає все про ваші смаки. Вона посміхається вам, вона завжди чемна і не має до вас жодних претензій. У ваших відносинах ви завжди виявляєте ініціативу, а вона завжди доступна. У міру наростання цих аргументів ідея перестає здаватися вам божевільною. Схоже, ви дійсно дуже самотній.

Тебе може зацікавити