Поради, як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу

by Max

Природа не нагородила тебе великими виразними очима? Не варто переживати! Грамотний макіяж тобі в допомогу! Невеликі, глибоко посаджені очі можна зробити більш виразними та привабливими за допомогою грамотно підібраних тіней, підводки та туші для вій.

Ось ці прості прийоми у макіяжі допоможуть тобі візуально збільшити очі та зробити погляд більш відкритим та виразним.

 • Почни з догляду за шкірою навколо очей. Пояснюємо чому: припухлості, темні кола та дрібні зморшки лише обтяжують обличчя та очі зокрема. Тому перед тим як розпочати макіяж, зволожи шкіру навколо очей спеціальним кремом.
 • Темні кола не тільки роблять погляд хворобливим, а й візуально зменшують очі. Так що обов’язково користуйся консилером: нанось його не тільки під очі, а й по усій рухомій повіці, аж до лінії брів. Це висвітлить шкіру навколо очей і зробить погляд більш виразним.
 • Ще одна незамінна в косметичці – хайлатер. З його допомогою ти зможеш не лише замаскувати темні кола під очима, а й висвітлити контур брів. Це візуально «підніме» брови і «розпахне» очі.
 • Віддай перевагу світлим тіням. Персикові, рожеві, пісочні, світло-нюдові відтінки тіней допоможуть тобі візуально розширити природний контур очей. Підбирай тіні, орієнтуючись на колір очей: блакитні очі чудово поєднуються з персиковими відтінками, карі – з карамельними, а зелені найкраще підкреслювати за допомогою пісочних кольорів.
 • Обзаведись світлим (але не білим) олівцем для очей. Перевірений спосіб візуально збільшити очі – підвести війний контур олівцем кремового відтінку. Ще один плюс цього прийому – світла підводка освіжає погляд і допомагає приховати почервоніння.
  Зміни чорну підводку на синю. Ми не жартуємо! Холодні сині та блакитні відтінки візуально роблять білки очей світлішими і яскравішими і самі очі здаються більшими.
 • Не бійся, сміливо пробуй сині, блакитні та блакитні підводки та олівці.
 • Твій головний помічник при створенні виразних очей – туш, що подовжує вії! Нанось туш тільки на верхні вії, рухаючи щіточку не знизу нагору, а під кутом 45 градусів.
 • Перед нанесенням туші можеш трохи підкрутити вії спеціальними щипчиками, це зробить погляд більш відкритим.
 • Зроби акцент на губи. Ти здивуєшся, але один із способів зробити очі більше – змістити акцент на губи. Забудь про тіні, підводки та туш. Замість цього скористайся яскравою помадою або блиском для губ.

Тебе може зацікавити