Пиріжки з яблуками будуть ніжніші за пух: секрет в начинці

by Max

Багато чого в пиріжках залежить від тіста — будуть вони пухкими чи ні. Але начинка також відіграє важливу роль в цьому процесі. Наприклад, вона може зробити тісто глевким. Начинка, яка витікає, також складає не дуже приємне враження.

Є кілька правил щодо приготування яблучної начинки. Якщо їх дотримуватися, вона точно не буде витікати. Поговоримо про це детальніше далі в статті.

Подробиці

Отже, приготуємо правильну начинку. Підготуйте яблука: помийте, зніміть шкірку та наріжте. Розігрійте сковороду та розтопіть невеликий шматочок масла. Тепер викладіть підготовлені яблука.

Фрукти треба протушкувати. Вогонь повинен бути середнім. Яблука ідеально поєднуються з корицею, тому її додайте кілька дрібок для аромату. Не забудьте про цукор. Все разом створить карамельний смак та аромат. От коли цей приємний запах почне з’являтися, зніміть яблука з вогню. Зайвий сік злийте, а яблука охолодіть.

В такому вигляді яблука точно придатні до того, щоб стати начинкою. Пиріжки з ними будуть мати неймовірний смак, а зайвий сік не буде витікати.

Тебе може зацікавити