Секрети боротьби зі старінням: цікаві поради від моделі

by ira

Деяким людям пощастило з генетикою, завдяки чому вони і в зрілому віці виглядають молодо, не докладаючи особливих зусиль. Але насправді це доступно кожній жінці. За словами 48-річної колишньої моделі і блогера Мішель Сільви, існують три перевірених нею способи здаватися молодше своїх років, як передає KURAZH, про це інформує Ukr.Media.

Завдяки яким Сільва після 40 років виглядає на 30+. Дуже важливий догляд за шкірою. Але це не єдине, що може зробити вас візуально молодшими в очах оточуючих. Модель розповіла про свої секрети.

Захист від сонця

Сонячні промені прискорюють старіння шкіри і появу зморшок.

“Якщо ви хочете зберегти своє обличчя, то пам’ятайте, що сонце — найлютіший ворог шкіри”, — попереджає Мішель.

Тим, хто хоче після 40 років виглядати на 30, вона радить ще в юності відмовитися від засмаги і використовувати засоби з SPF.

Ефективні антивікові засоби для догляду за шкірою

Щоденний догляд за шкірою — запорука того, що жінка виглядатиме добре і більш молодо. З віком важливо збільшити вироблення колагену в шкірі — він відповідає за її пружність і еластичність. Допоможе використання косметичних засобів з такими антивіковими компонентами, як ретинол, вітамін C і ніацинамід.

Позитивний настрій

На думку Сільви, багато що також залежить від того, як жінка себе сприймає. Якщо вона відчуває себе старою — то це ж їй буде говорити і дзеркало. І також її будуть сприймати оточуючі.

“Якщо ви почнете говорити собі: “Я відчуваю себе молодою, я відчуваю себе на 10 років молодше свого віку, я старію витончено”, — то зрештою ви побачите різницю”, — вважає екс-модель.

Тебе може зацікавити