Шість жіночих звичок, які свідчать про невпевненість в собі

by Max

Жінкам досить часто доводиться відчувати в собі невпевненість. Не будемо зараз вдаватися в підґрунтя та причини появи. Поговоримо про те, які саме звички показують її наявність. Подивіться, можливо, у вас вони також є.

Постійні вибачення

Це дійсно звичка, яка спонукає постійно за все перепрошувати. Іноді доходить просто до абсурдності. Проаналізуйте, наскільки часто протягом дня ви говорите «Вибачте» та «Перепрошую», за що саме. Зробіть для себе висновки.

Голос, який тремтить

Коли ви хочете щось сказати, починає тремтіти голос. На публіці так часто буває. Голос, який тремтить видає сильне хвилювання, а з ним проявляється й невпевненість в собі та словах, які ви хочете виголосити.

Відсутність прямого погляду

Страх дивитися вперед та людям в очі. Невпевнені в собі люди часто опускають очі та уникають прямого погляду. Це візуально дуже видає невпевненість.

Уникнення конфліктів

Жінки часто уникають конфліктів. Через це їм доводиться підпорядковуватися та виконувати бажання, накази, рішення інших людей.

Пошук схвалення

Жінкам важливо відчувати підтримку, але шукати та очікувати схвалення на кожну дію та рішення не треба. Для чого ви це робите? Поставте собі таке питання. Можливо, вам дійсно бракує впевненості в собі та своїх діях.

Нездатність говорити про свої бажання

Це складно. Замочувати свої бажання дуже складно. Будьте впевнені в собі, хоча це не легко пропрацювати з першого разу. Вчіться говорити про свої бажання. Навіть найменше, що вам треба, говоріть про це. Наприклад, ви хочете тиші та спокою на найближчу годину. То візьміть собі чай, скажіть всім, щоб вас не рухали та просто посидіть в тиші. Повірте, світ від цього не перевернеться, а вам стане значно краще.

Тебе може зацікавити