Швидкий спосіб прибрати мішки під очима

by ira

Якщо під очима з’являються мішки, то це сильно псує зовнішній вигляд, людина здається втомленою і невиспаною. На щастя, є методи боротьби з цією проблемою. Лікарі-косметологи розповіли, як позбутися від цієї проблеми всього за 5 хвилин.

Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Мішки під очима через спадковість

Іноді мішки під очима з’являються з віком, а часом вони спостерігаються навіть у малих дітей. В такому випадку є сенс говорити про фамільну рису. Це означає, що у людини багато орбітальної клітковини через спадковість.

Фахівці кажуть, що іноді на цю проблему нашаровується інша, наприклад, набряклість через надлишок води. Таке трапляється, коли організм, в силу певних відхилень в роботі внутрішніх органів, затримує рідину в клітинах.

Метод, запропонований хірургом, не спрацює, якщо у вас з ранніх років збільшена орбітальна клітковина або мішки — наслідок захворювання. Боротися з ними таким чином можна тільки в тому разі, якщо вони з’явилися від втоми.

Як прибрати мішки під очима за 5 хвилин

Щоб прибрати припухлість під очима, виконайте наступні дії:

  • після пробудження встаньте і пострибайте на місці одну хвилину;
  • помасажуйте обличчя під час вмивання холодною водою від носа до скронь;
  • візьміть звичайні ватяні диски і змочіть їх холодною водою і покладіть на очі такий компрес на 1 хвилину. Або ж прикладіть до припухлостей кубик льоду, загорнутий в марлю.

Лікарі пояснюють, що ці дії допоможуть майже миттєво зменшити лімфоток і кількість орбітального жиру, отже, мішки від втоми стануть непомітні вже через 5 хвилин.

Тебе може зацікавити